Danny Penman

Jest wykwalifikowanym nauczycielem medytacji oraz wielokrotnie nagradzanym pisarzem i dziennikarzem. Obecnie pisze artykuły do ​​brytyjskiej Daily Mail. Wcześniej pracował dla BBC, New Scientist i Independent. Jest współautorem międzynarodowego bestsellera "Mindfulness. Trening uważności". W 2014 roku zdobył nagrodę za najlepszą książkę "Mindfulness dla zdrowia. Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem". Został uhonorowany za pracę dziennikarską przez stowarzyszenia Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) oraz The Humane Society of the United States.
Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 25 języków.

Lista książek

Mindfulness Droga do kreatywności

Danny Penman

To książka o tym, w jaki sposób zwiększyć swoją kreatywność, radzić sobie z wyzwaniami, mieć więcej wolnego czasu i żyć pełnią życia.
Trening uważności pozwala otworzyć się na twórczą zabawę i płynącą z niej radość!
Medytacja uważności zajmuje jedynie od 10 do 20 minut dziennie. Pozwala wyciszyć umysł, znaleźć w codziennym życiu chwile spokoju i reagować elastyczniej na wszystko, co nas spotyka. Pomaga zwię[...]

Więcej

29,90 zł

18,83 zł

Mindfulness dla zdrowia Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem - Penman Danny, Burch Vidyamala | mała okładka
-37 %

Mindfulness dla zdrowia Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem

Penman Danny, Burch Vidyamala

Poznaj sprawdzony sposób na walkę z bólem i odzyskaj dobre samopoczucie!
Mindfulness dla zdrowia przedstawia ośmiotygodniowy program medytacyjny, który wzmacnia naturalne mechanizmy samouzdrawiania, pozwala uporać się z bólem oraz zredukować związane z nim stres, lęk, rozdrażnienie czy wyczerpanie. Autorzy książki, czerpiąc z własnego doświadczenia i rzetelnej wiedzy, oferują czytelnikom pomocne techniki m[...]

Więcej

36,90 zł

23,23 zł

Sztuka oddechu. Sekret świadomego życia

Danny Penman

Pierwszy przewodnik po sztuce oddechu w pięknej, ilustrowanej oprawie. Światowej sławy trener uważności pokazuje, że oddech to nasz najcenniejszy skarb – pomaga zwalczyć stres, uwolnić kreatywność i poprawić jakość życia.

Więcej

29,90 zł

13,46 zł