Erin Hunter

Erin Hunter to w rzeczywistości pseudonim kryjący pod sobą trzy autorki Kate Cary, Cherith Baldry oraz Victoria Holmes. Działając pod pseudonimem zyskały sławę dzięki seriom Wojownicy, "Seekers", "Survivors" i "Bravelands".

Lista książek

Wojownicy. Tom 3. Las tajemnic - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy. Tom 3. Las tajemnic

Erin Hunter

W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce?

Napięcie wśród kotów zamieszkujących las osiągnęło niespotykany dotychczas poziom. Wierność klanowi traci na znaczeniu. Dotychczasowy przyjaciel w okamgnieniu stać się może wrogiem, a niektóre koty skłonne są nawet zabić, by osiągnąć to, czego pragną.

Ogniste Serce jest zdecydowany poznać prawdę tajemniczej śmierci Rudego Ogona. Nie wie jednak, że lepiej, b[...]

Więcej

36,90 zł

23,23 zł

Ogień i lód. Tom 2 - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Ogień i lód. Tom 2

Erin Hunter

Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe niebezpieczeństwa...
Ognista Łapa jest już pełnoprawnym wojownikiem Klanu Pioruna, jednak to nie koniec jego kłopotów. Nadchodzi zima, koty z Klanu Rzeki spoglądają groźnie na ziemie bogatszych w pożywienie klanów, a słaby Klan Wiatru ze wszelkich sił stara się uniknąć zagłady.
Rosn[...]

Więcej

34,90 zł

21,98 zł

Ucieczka w dzicz Wojownicy Tom 1 - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Ucieczka w dzicz Wojownicy Tom 1

Erin Hunter

Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.
Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się [...]

Więcej

34,90 zł

21,98 zł

Wojownicy Czarna godzina Tom 6 - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Czarna godzina Tom 6

Erin Hunter

Klan Pioruna wygrał bitwę, która miała go unicestwić. Odwaga Ognistego Serca ocaliła jego pobratymców, chociaż jednego kota uratować się nie udało.
Wygrana bitwa nie kończy wojny - nowy przywódca klanu zmierzyć się musi ze złowieszczymi zakusami Tygrysiej Gwiazdy, który nie spocznie, póki nie dokona zemsty na swoim poprzednim klanie.
Nadszedł czas, gdy wypełnią się przepowiednie i narodzą się bohaterowie...[...]

Więcej

36,90 zł

23,23 zł

Niebezpieczna ścieżka Wojownicy Tom 5 - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Niebezpieczna ścieżka Wojownicy Tom 5

Erin Hunter

Klan Cienia wybrał nowego przywódcę. Ogniste Serce przeczuwa jednak, że stary wróg wciąż pragnie zemsty na swoim poprzednim klanie. Tymczasem w lesie pojawiło się nowe zagrożenie, które zagraża życiu każdego kota.

Klanowi Pioruna grozi unicestwienie – jego przywódczyni odwróciła się od swoich przodków. Głowę Ognistego Serca zaprząta jedna myśl – może Błękitna Gwiazda ma rację? Może Klan Gwiazdy opuścił ich[...]

Więcej

36,90 zł

23,23 zł

Wojownicy nowa przepowiednia Tom 1 Północ - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy nowa przepowiednia Tom 1 Północ

Erin Hunter

Mrok, Powietrze, Woda i Niebo staną się jednością... by odmienić las na zawsze.
Klany dzikich kotów od wielu księżyców żyły w pokoju – jednak przodkowie mają dla nich przerażające wieści. Nadchodzi nowa przepowiednia i nieznane wcześniej zagrożenie. Młody wojownik, Jeżynowy Pazur, nieoczekiwanie dla siebie, zostaje wskazany jako ten, od którego zależy los wszystkich klanów.

Więcej

36,90 zł

23,23 zł

Wojownicy Tom 4 Cisza przed burzą - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Tom 4 Cisza przed burzą

Erin Hunter

Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny

Zdrajca Klanu Pioruna został wygnany. Jednak Ogniste Serce nie może pozbyć się wrażenia, że Tygrysi Pazur czai się w mrokach lasu i szykuje się do zemsty.

Nowy zastępca ma na głowie niemałe kłopoty – niezwykle gorące lato, ucznia skrywającego szokującą tajemnicę i przywódczynię, która stanowi cień samej siebie. A z każdym kolejnym upalnym dniem widmo nadciągają[...]

Więcej

36,90 zł

23,23 zł

Bicz Początek legendy - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Bicz Początek legendy

Erin Hunter

Poznaj początki legendy jednego z największych przeciwników Wojowników - Bicza, przywódcy Klanu Krwi, z którym Klan Pioruna musiał się zmierzyć w szóstym tomie serii, Czarnej godzinie.
Kiedy pewien kociak nieostrożnie zapuszcza się na tereny patrolowane przez dzikie koty, szybko otrzymuje lekcję pokory. Wraca pokryty bliznami i z żądzą zemsty palącą jego duszę. Poprzysięga zemstę i zbiera innych sobie podob[...]

Więcej

24,90 zł

15,67 zł

Wojownicy Nowa Przepowiednia Wschód księżyca - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Nowa Przepowiednia Wschód księżyca

Erin Hunter

Jak wiele przejdą wojownicy, by odnaleźć nowy dom?

Minęły księżyce odkąd szóstka kotów wyruszyła w podróż, którą zapowiedziała przepowiednia. Teraz muszą powrócić do domu i przynieść wieści z dalekich stron. Jednak na drodze staje im plemię dzikich kotów, które ma własną przepowiednię do wyjaśnienia.

Tymczasem w lesie czterech klanów Ognista Gwiazda i Liściasta Łapa bezradnie przyglądają się, jak świat wo[...]

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Sfora 1 Opuszczone miasto - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Sfora 1 Opuszczone miasto

Erin Hunter

Fuks to mieszaniec o złotej sierści, który wie, jak przetrwać na własną łapę. Od zawsze samotnie przemierzał ulice wielkiego miasta, ufając wyłącznie swojemu instynktowi. Wprawdzie inne psy przynależą do różnych sfor, ale Fuks jakoś nie tęskni za czasami spędzanymi w czyimś towarzystwie. Woli sam o siebie zadbać.

Świat zdewastowała tajemnicza katastrofa, złowieszcze Wielkie Warczenie. Ziemia się rozstąpiła[...]

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Wojownicy superedycja Misja ognistej gwiazdy - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy superedycja Misja ognistej gwiazdy

Erin Hunter

Cztery klany – jedno przeznaczenie.
A może Klan Gwiazdy kłamał?

Po wydarzeniach z Czarnej godziny Ognista Gwiazda wyrusza ku przygodzie, by odkryć skrywaną od wieków prawdę.
W lasie zapanował wreszcie pokój i każdy z czterech klanów prosperuje. Spokój zaburza odkrycie przez Ognistą Gwiazdę straszliwej tajemnicy: Klan Gwiazdy kłamał. Przywódca Klanu Pioruna wyrusza w podróż, by udowodnić im, że się mylą.[...]

Więcej

44,90 zł

28,27 zł

Wojownicy Nowa Przepowiednia Świt - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Nowa Przepowiednia Świt

Erin Hunter

Grupa młodych kotów wróciła z wielkiej tułaczki z niepokojącą wiadomością – albo wszystkie klany porzucą dotychczasowe schronienia i ruszą ku nowym domom, albo czeka je zagłada. Choć to jedyne wyjście, to podróż pełna będzie niewiadomych. Najgorsze jest to, że koty nie wiedzą gdzie mają się udać. Gdyby tylko Klan Gwiazd dał jakiś znak...

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Wojownicy Manga Tygrysia Gwiazda i Sasza. Ucieczka w las - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Manga Tygrysia Gwiazda i Sasza. Ucieczka w las

Erin Hunter

Sasza, zmuszona opuścić dom swoich Dwunożnych, decyduje się na samotne życie w lesie. Tam spotyka Tygrysią Gwiazdę, potężnego przywódcę Klanu Cienia, w którym się zakochuje. Jednak Tygrysia Gwiazda skrywa wiele sekretów, a Sasza nie jest pewna, czy może mu zaufać...

Więcej

24,90 zł

15,67 zł

Wojownicy Nowa przepowiednia Blask gwiazd - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Nowa przepowiednia Blask gwiazd

Erin Hunter

Wojownicy wreszcie dotarli do nowego domu, ale w ich życiu nadal nie zapanował spokój. Koty muszą ustalić nowe granice terytorium, odnaleźć nowe miejsce komunikacji z przodkami, a co najważniejsze, poradzić sobie z kolejnym niebezpieczeństwem, które tym razem zrodziło się w ich własnych szeregach.

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Wojownicy superedycja Tom 2 Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy - Erin Hunter | mała okładka
-26 %

Wojownicy superedycja Tom 2 Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy

Erin Hunter

Cztery klany kotów od pokoleń żyją w lesie we względnym spokoju. Jednak od pewnego czasu rosną międzyklanowe napięcia, a Klan Pioruna musi potwierdzić swoją siłę, by nie stracić terytorium na rzecz żądnych władzy sąsiadów.W tym pełnym niepokoju czasie rodzi się Błękitka. Przepowiednia mówi, że wyrośnie na silną kocicę, która przejdzie przez las niczym pożar. Z czasem Błękitka zostaje przywódczynią klanu i j[...]

Więcej

44,90 zł

33,05 zł

Wojownicy Nowa Przepowiednia Tom V Zmierzch - Erin Hunter | mała okładka
-36 %

Wojownicy Nowa Przepowiednia Tom V Zmierzch

Erin Hunter

Nowe terytorium przynosi kolejne kłopoty dla klanowych kotów. W cieniu czyhają na nich niebezpieczeństwa, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia, a dawni sojusznicy zachowują się jak wrogowie. Kiedy podziały między klanami rosną, córki Ognistej Gwiazdy stają przed trudnymi wyborami. Decyzje, które podejmą będą miały wpływ na kolejne pokolenia Klanu Pioruna... Gdy do ataku szykuje się nieoczekiwany[...]

Więcej

39,90 zł

25,50 zł

Wojownicy manga Tygrysia Gwiazda i Sasza Szukając schronienia - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy manga Tygrysia Gwiazda i Sasza Szukając schronienia

Erin Hunter

Po odkryciu prawdy o Tygrysiej Gwieździe, Sasza ucieka z lasu by odnaleźć nowe miejsce do życia z dala od klanów i złowieszczych planów swojego partnera. Jednak życie samotniczki okazuje się dużo trudniejsze, niż myślała. Czy już do końca życia będzie zmuszona każdego dnia walczyć o pożywienie i legowisko?

Więcej

26,90 zł

16,93 zł

Sfora Tom II Ukryty wróg - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Sfora Tom II Ukryty wróg

Erin Hunter

Kiedy Fuks i pozostali członkowie Sfory w Obrożach odkryli las pełen jedzenia i świeżej wody, byli pewni, że odnaleźli nowy dom. Jednak ziemię przywłaszcza sobie Sfora Dzikich Psów, a ich przerażająca alfa nie pozwala położyć na niej łapy. Fuks zmuszony jest przekroczyć linię wroga i zdecydować, które psy są jego prawdziwymi sojusznikami.

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Tajemnica Żółtego Kła (Wojownicy. Superedycja III) Nowa Baśń - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Tajemnica Żółtego Kła (Wojownicy. Superedycja III) Nowa Baśń

Erin Hunter

Żółty Kieł poświęca całe swoje życie Klanowi Cienia. Mimo że całe jej życie naznaczone jest bólem, jest lojalną medyczką, gotową zrobić wszystko, by zapewnić swoim pobratymcom spokój i bezpieczeństwo. Jednak wkrótce Żółty Kieł zdaje sobie sprawę, że jej przyszłość również będzie pełna cierpienia ciąży nad nią bowiem mroczna tajemnica, która zagraża nie tylko jej życiu, ale życiu każdego, kogo stara się[...]

Więcej

44,90 zł

28,27 zł

Sfora Tom 3 W ciemność - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Sfora Tom 3 W ciemność

Erin Hunter

Fuks wie, że po brutalnym ataku na Sforę w Obrożach i Dziką Sforę, jedyną nadzieją na przetrwanie jest zjednoczenie. Alfa Dzikiej Sfory niechętnie zgadza się, by dołączyła do nich Bella i pozostali członkowie Sfory w Obrożach, jednak Fuks – szpieg, przypłacił tę rolę wyrzuceniem ze sfory i zakazem powrotu.

Fuks stara się odnaleźć szczęście w zwróconej mu wolności, jednak samotne życie w lesie i zrujnowanym[...]

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Szara Pręga Zagubiony wojownik Wojownicy Manga IV - Erin Hunter | mała okładka
-42 %

Szara Pręga Zagubiony wojownik Wojownicy Manga IV

Erin Hunter

Dwunożni zniszczyli las, dom wszystkich klanów. Szarej Prędze – zastępcy przywódcy Klanu Pioruna – udało się uratować wielu współplemieńców, ale sam trafił w niewolę. W nowej roli pieszczocha nie brakuje mu jedzenia ani miłości ze strony Dwunożnych. W głębi serca czuje jednak, że to nie jest jego prawdziwy dom. Jego nowo poznana charakterna przyjaciółka – Milka – próbuje namówić go do ucieczki. Ale czy Szar[...]

Więcej

26,90 zł

15,63 zł

Mroczna rzeka (Wojownicy XIV. Potęga trójki)/Nowa Baśń/ - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Mroczna rzeka (Wojownicy XIV. Potęga trójki)/Nowa Baśń/

Erin Hunter

Lwia Łapa, Ostrokrzewiasta Łapa i Sójcza Łapa, wnuki przywódcy klanu, Ognistej Gwiazdy, świetnie sobie radzą jako uczniowie Klanu Pioruna. Jednak ich nowe obowiązki przynoszą nowe niebezpieczeństwa, a każdy z młodych kotów stoi na krawędzi ciemności: płynącej z przeszłości, od klanów – i od nich samych.

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Zemsta Klonowego Cienia (Wojownicy. Nowela I Nowa Baśń - Erin Hunter | mała okładka
-36 %

Zemsta Klonowego Cienia (Wojownicy. Nowela I Nowa Baśń

Erin Hunter

Klonowy Cień jest wojowniczką Klanu Pioruna. Jednak gdy jej sekret, nierozerwalnie łączący ją z innym klanem, wychodzi na jaw, kotka zostaje wygnana ze swojego klanu razem z kociętami i rozpoczyna zemstę na wszystkich, którzy doprowadzili do zniszczenia jej rodziny.

Więcej

26,90 zł

17,18 zł

Szara Pręga Powrót Wojownika - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Szara Pręga Powrót Wojownika

Erin Hunter

Szara Pręga i Milka w końcu odnaleźli dawne terytorium Klanu Pioruna. Okazało się jednak, że zostało ono zupełnie zniszczone przez potwory Dwunożnych. Szara Pręga obawia się, że jego pobratymcy zostali zabici lub porwani przez Dwunożnych, jednak dawny przyjaciel wskazuje mu ścieżkę, którą wiele księżyców temu podążyły cztery klany… niestety podróż tropem przyjaciół jest pełna niebezpieczeństw. Czy Szar[...]

Więcej

26,90 zł

16,93 zł

Szara Pręga Schronienie wojownika

Erin Hunter

Podróż Szarej Pręgi i Milki by odnaleźć Klan Pioruna dopiero się rozpoczyna, a para już musi uporać się z serią przeszkód, które na pierwszy rzut oka są się nie do pokonania. Ucieczka z siedliska Dwunożnych nie jest tak prosta, jak się wydawało, a Milka, która nigdy wcześniej nie żyła w dziczy, z trudem daje sobie radę w nowych warunkach. Gdy na horyzoncie wreszcie pojawia się wizja tymczasowego schron[...]

Więcej

26,90 zł

17,10 zł

Wyrzutek - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wyrzutek

Erin Hunter

Sójcza Łapa wierzy, że klucz do potęgi, która według przepowiedni przypadnie jemu i jego rodzeństwu, leży zakopany w dalekiej przeszłości, wraz ze starożytnymi kotami, które wiele sezonów temu kroczyły ścieżkami dzisiejszych wojowników. Młody medyk odpowiedzi na swoje pytania szuka wśród górskich szczytów - w domu Plemienia Płynącej Wody. Lwia Łapa i Ostrokrzewiasta Łapa również ruszają w góry, mają je[...]

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Odwet Wysokiej Gwiazdy - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Odwet Wysokiej Gwiazdy

Erin Hunter

Wysoka Łapa jest lojalnym uczniem Klanu Wiatru, gotowym chronić klan za wszelką cenę. Ale zanim zakończy swoje szkolenie, będzie musiał zmierzyć się ze śmiercią ojca, spowodowaną tragicznym wypadkiem. Nawet po otrzymaniu imienia wojownika - Wysoki Ogon - pała żądzą zemsty. Kocur odkłada na bok lojalność wobec klanu i udaje się w daleką podróż by wyrównać rachunki. Ale jego nowe życie z dala od kodeksu [...]

Więcej

44,90 zł

28,27 zł

Przerwana wędrówka (Sfora IV) - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Przerwana wędrówka (Sfora IV)

Erin Hunter

Fuks i Alfa zawarli niepewny rozejm, ale w na nowo zjednoczonej sforze nadal nie zapanował spokój. Po ucieczce od Sfory Psów Bojowych, psy poszukują nowego domu. Odkrywają jednak, że żadne terytorium nie jest w pełni bezpieczne. Spotykają też kolejną sforę, która przetrwała Wielkie Warczenie. Fuks i spółka mają nadzieję, że znaleźli sprzymierzeńców, jednak prawda może okazać się zupełnie inna... W[...]

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Zaćmienie Wojownicy Potęga Trójki

Erin Hunter

Wnuki Ognistej Gwiazdy poznały już treść przepowiedni dotyczącej swojego przeznaczenia. Życie ze świadomością, że są odpowiedzialni za przyszłość klanów nie jest łatwe. Jednocześnie każde z nich marzy o władzy – Lwia Łapa chce być niepokonanym wojownikiem, Ostrokrzewiasta Łapa marzy o zostaniu wspaniałą przywódczynią, a Sójcza Łapa wie, że tylko on widzi prawdziwą przeszłość i przyszłość ich wszystkich[...]

Więcej

39,90 zł

25,50 zł

Wojownicy Potęga trójki Tom 1 Widzenie - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Wojownicy Potęga trójki Tom 1 Widzenie

Erin Hunter

Ostrokrzewiasta Łapa, Sójcza Łapa i Lwia Łapa pochodzą z silnego rodu: to dzieci Wiewiórczego Lotu i Jeżynowego Pazura, dwojga z najszlachetniejszych wojowników Klanu Pioruna, i wnuczęta wielkiego przywódcy, Ognistej Gwiazdy. Cała trójka posiadła nietypową moc i umiejętności i jest gotowa, by przekazać swoją siłę całemu klanowi.

Jednak te młode koty otacza również mnóstwo sekretów, a tajemnicza przepowied[...]

Więcej

39,90 zł

25,12 zł

Ścieżka Kruczej Łapy Trylogia Wojownicy Manga VIII-X - Erin Hunter | mała okładka
-37 %

Ścieżka Kruczej Łapy Trylogia Wojownicy Manga VIII-X

Erin Hunter

Krucza Łapa odnalazł spokój na farmie, z dala od lasu i pazurów Tygrysiej Gwiazdy. Jest pewien, że odejście od klanów było dobrą decyzją i cieszy się życiem u boku swojego najlepszego przyjaciela, Jęczmienia. Ale gdy piątka kotów z siedliska Dwunożnych przybywa do stodoły w poszukiwaniu schronienia, spokój Kruczej Łapy zostaje zburzony. Kocur zostaje zmuszony by zwrócić się o pomoc do dawnego przyjacie[...]

Więcej

69,90 zł

44,00 zł