Eva García Sáenz de Urturi

Eva García Sáenz de Urturi jest hiszpańską pisarką, wykładowczynią i dziennikarką radiową.

Jest absolwentką optometrii, po ukończeniu studiów pracowała w branży optycznej, a następnie wykładała na uczelni w Alicante.

Jest członkinią jury w konkursach literackich i współpracuje z rozgłośnią radiową Cadena Ser, prowadzi kursy z kreatywnego pisania oraz Marketing dla Pisarzy.

Jej książka "Cisza białego miasta" (w Polsce ukazała się w 2019 roku), okazała się być fenomenem czytelniczym i zostały sprzedane do niej prawa filmowe.

Lista książek

Rytuały wody - de Urturi Eva Garcia Saenz | mała okładka
-39 %

Rytuały wody

de Urturi Eva Garcia Saenz

Kontynuacja thrillera kryminalnego roku 2019 – "Cisza białego miasta"
Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. "Rytuały wody" to opowieść jeszcze mocniejsza i mroczniejsza niż "Cisza białego miasta". Nie brakuje w niej też oryginalnej domieszki baskijskiego klimatu.
W górach zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety w ciąży. Została utopiona w z[...]

Więcej

49,90 zł

30,65 zł

Cisza białego miasta - de Urturi Eva Garcia Saenz | mała okładka
-39 %

Cisza białego miasta

de Urturi Eva Garcia Saenz

Pierwsza część fenomenalnej TRYLOGII BIAŁEGO MIASTA, pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijskiej kultury i tradycji
Mieszkańcami hiszpańskiej Vitorii wstrząsa wiadomość o podwójnym morderstwie, łudząco podobnym do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. W tym samym czasie na swoją pierwszą przepustkę z więzienia ma wyjść skazany za tamte zabójstwa Tasio Ortiz de Zárate. Wracają stare obawy[...]

Więcej

49,90 zł

30,65 zł