Ginger Scott

Urodzona w Arizonie, Amerykańska pisarka. Uwielbiana przez młodzież na całym świecie. W swoim dorobku ma książki takie jak „Zapadnij w serce”, „Chłopak taki jak ty” oraz najnowsza „Dziewczyna taka jak ja”.

Lista książek

Cry baby - Ginger Scott | mała okładka
-39 %

Cry baby

Ginger Scott

Tristian Lopez to siedemnastoletni członek gangu. Jest jego wiernym członkiem, głównie przez wgląd na to, że jego założycielem był jego ojciec wraz ze swoim najbliższym przyjacielem. Tristian nie ma wyboru - w przyszłości to on - chcąc, czy nie chcąc - stanie na czele gangu.

Riley Rojas zupełnie nie odnajduje się w świecie, w którym Tristian czuje się najlepiej. Rodzienne problemy zmusiły ją do przeprowadzki do najgorszej dzielnicy w mieście. To tutaj poznała nie tylko strach, ale równieś smak pierwszej miłości.

Więcej

34,90 zł

21,19 zł

Dziewczyna taka jak ja - Ginger Scott | mała okładka
-39 %

Dziewczyna taka jak ja

Ginger Scott

Dziewczyna taka jak ja to kontynuacja bestsellera Chłopak taki jak ty.

Joss to dziewczyna, która nie ma szczęścia w życiu. Już kilka razy zdarzyło się, że była w wielkim niebezpieczeństwie i tylko cudem uniknęła śmierci. Tym cudem dla niej chłopak. Sprawa komplikuje się w momencie jego zaginięcia.

Więcej

34,90 zł

21,19 zł

Chłopak taki jak ty - Ginger Scott | mała okładka
-39 %

Chłopak taki jak ty

Ginger Scott

Dzień, w którym powinna zginąć, był tym samym dniem, w którym rozpadła się jej rodzina, a Josselyn Winters przestała być miłą dziewczynką z sąsiedztwa, organizującą wyścigi dla wszystkich dzieci. Tego samego dnia zniknął też Christopher, chłopiec, który uratował jej życie.
Osiem lat po dniu, który pogrzebał jej dzieciństwo, Joss spotyka nowego ucznia swojej szkoły. Chociaż Wes na pierwszy rzut oka wydaje si[...]

Więcej

34,90 zł

21,19 zł

Zapadnij w serce - Ginger Scott | mała okładka
-35 %

Zapadnij w serce

Ginger Scott

Autorka książki „Chłopak taki jak ty” przywraca wiarę w drugą szansę
Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Rowe próbuje poukładać sobie życie na nowo. Chociaż każdego dnia towarzyszy jej strach, który zostawia głębokie blizny na duszy, dziewczyna decyduje się na odważny krok. Wyjeżdża na studia z dala od rodzinnego domu.
Kiedy na drodze dziewczyny staje przystojny Nate, Rowe powoli rozważa wyjście ze sw[...]

Więcej

34,90 zł

22,69 zł