Hunter Biden

Hunter Biden urodził się w 1970 roku w Wilmington, w stanie Delaware. Jest amerykańskim prawnikiem, drugim synem prezydenta USA Joe Bidena i jego pierwszej żony Neili Hunter Biden. Studiował historię na Uniwersytecie Georgetown. W 1996 roku ukończył prawo na Yale Flow School. Inwestuje w fundusze hedgingowe. Pracował jako bankier, urzędnik administracji publicznej oraz prawnik w firmie lobbystycznej. W 1993 roku poślubił Kathlee Buhle i ma trzy córki. Para rozwiodła się w 2017 roku. W 2019 roku poślubił reżyserkę Melisę Cohen, z którą ma syna.

Hunter Biden i jego autobiografia


W 2021 roku Hunter Biden opublikował swoją autobiografię, zatytułowaną "Same piękne rzeczy". Opowiada w niej o latach uzależnienia od alkoholu i narkotyków oraz o wielu tragediach, jakie dotknęły jego bliższą i dalszą rodzinę. To historia jego życia, aż do momentu, gdy jego ojciec Joe Biden został 46 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Lata uzależnienia i walki z nałogiem


Temat jego uzależnienia od narkotyków, był poruszany również podczas kampanii prezydenckiej ojca Huntera Biden’a, Przyszły prezydent USA zapewniał wtedy, że jego syn pokonał nałóg i jest z niego bardzo dumny. Hunter Biden pokazuje w swojej autobiografii, że problem nałogu dotyczyć może każdego, nawet osoby znajdującej się na piedestale. 

Lista książek: Hunter Biden

Same piękne rzeczy - Hunter Biden | mała okładka
-40 %

Same piękne rzeczy

Hunter Biden

6.9 / 10 (38 ocen)

29,90 zł 29,90 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna