Irena Kamińska-Radomska

Lista książek

Dress code dla kobiet

Irena Kamińska-Radomska, Agata Tanter

Książka dla wszystkich kobiet, które pragną wiedzieć, jak ubrać się odpowiednio do okazji, żeby zawsze wygladać elegancko. To właśnie znajomość zasad w połączeniu z pewną wrażliwością estetyczną pozwalają na dobry wygląd zapewniający większą pewność siebie.

Więcej

49,91 zł

33,97 zł

Etykieta biznesu czyli międzynarodowy język kurtuazji

Irena Kamińska-Radomska

"Człowiek bez manier jest jak nieoszlifowany diament. Zasady, jak szlify, pozwolą docenić jego prawdziwą wartość. Znajomość etykiety biznesu daje poczucie pewności w działaniu i pozwala osiągać sukcesy. Ta książka to świetne narzędzie w świecie biznesu". Alicja Resich - Modlińska.

Więcej

32,00 zł

19,99 zł

Kultura biznesu Normy i formy - Irena Kamińska-Radomska | mała okładka
-20 %

Kultura biznesu Normy i formy

Irena Kamińska-Radomska

Kultura biznesu jest szerokim zagadnieniem dotyczącym zachowań ludzkich w sytuacjach służbowych. Jest pojęciem rozleglejszym niż etykieta. Etykieta to jedynie zbiór zasad, właściwych zachowań w życiu zawodowym i społecznym. Jest międzynarodowo uznanym systemem kurtuazji, który służy tworzeniu, utrzymaniu i normowaniu stosunków międzyludzkich w sytuacjach służbowych. Kultura w biznesie obejmuje natomiast i s[...]

Więcej

49,00 zł

39,35 zł

Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce

Irena Kamińska-Radomska

Autorka porusza zagadnienia źródeł etykiety biznesu i jej współzależności z zasadami protokołu dyplomatycznego, kultury korporacyjnej i etykiety towarzyskiej w Polsce. Omawia zasady etykiety w sytuacjach służbowych i problemy, z jakimi spotykają się pracownicy polskich firm i urzędów.
Autorka obszernie opisuje konkretne zachowania wynikające z zasad etykiety biznesu oraz ich warianty, będące skutkiem odręb[...]

Więcej

30,00 zł

23,77 zł