Jacek Kalinowski

Jacek Kalinowski jest zwycięzcą konkursu EMPiK Go Short na najciekawsze opowiadanie fantastyczne. Pisarz podpisał swoją pierwszą umowę wydawniczą od razu na trzy książki. Prywatnie ojciec dwóch córek i miłośnik świętego spokoju. Wielokrotny laureat konkursów literackich. Jacek Kalinowski był uczestnikiem prestiżowych warsztatów pisarskich, prowadzonych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu.

Jacek Kalinowski – sukces debiutanckiej powieści


Książki pisane przez Jacka Kalinowskiego są zaliczane do thrillerów, powieści kryminalnych i sensacyjnych. W 2023 roku ukazała się debiutancka publikacja pisarza, zatytułowana „Miejsca cieniste”. Książka zyskała ogromne uznanie czytelników.

Powieść kryminalna Jacka Kalinowskiego


Powieść pt. "Miejsca cieniste" jest niezwykle wciągająca i trzymająca w napięciu. Sielankowe życie rodzinne, prowadzone przez Witka i Annę ulega diametralnej zmianie, kiedy z więzienia wychodzi przyjaciel Witka – Krzysztof. Po tym jak Krzysztof zamieszkał z Witkiem i Anną, w okolicy ginie 10-letnia Iga. Książka Jacka Kalinowskiego pokazuje, w jaki sposób ludzkie losy splatają się ze sobą, prowadząc do nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Lista książek: Jacek Kalinowski

Miejsca cieniste - Kalinowski Jacek | mała okładka
-55 %

Miejsca cieniste

Jacek Kalinowski

7.6 / 10 (119 ocen)

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

Wysyłka przed premierą!

34,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

System rachunkowości w zarządzaniu finansami uczelni publicznych - Bartłomiej Nita, Gos Waldemar, Jacek Kalinowski | mała okładka

System rachunkowości w zarządzaniu finansami uczelni publicznych

Bartłomiej Nita, Gos Waldemar, Jacek Kalinowski

49,00 zł 49,00 zł - najniższa cena 49,00 zł - cena detaliczna