James Clear

James Clear urodził się w Hamilton w stanie Ohio– USA. Po ukończeniu szkoły średniej Clear rozpoczął studia na Denison University w 2008 roku. Od początku swojej kariery zawodowej James Clear był świetnym motywatorem, trenerem biznesu, przemawiającym w najlepszych firmach z listy Fortune 500. Współpracował z koncernem Honda, McKinsey and Company, Capital One, Cisco, General Electric, Intel, LinkedIn czy Merrill Lynch.

James Clear – twórczość motywująca do zmian


W dorobku literackim Jamesa Clear’a znajdują się książki z kategorii popularnonaukowe, poradniki, a także literatura psychologiczna. Do najważniejszych z nich można zaliczyć „Atomowe nawyki Drobne zmiany, niezwykłe efekty”,„Mastering creativity”, „Foundation of Strange:. Obecnie James Clear pracuje nad kolejnymi książkami i poradnikami z zakresu psychologii.

Bestsellery publikowane w najpoczytniejszych magazynach


Książki Jamesa Clear’a uznane zostały za światowe bestsellery, które były publikowane w magazynach Time, New York Times, Wall Street Journal i CBS This Morning. Clear zdobył także wyróżnienie w kategorii książka motywacyjna. Psychologowie i krytycy literaccy bardzo pozytywnie ocenili twórczość Clear’a, uznając ją za wartościową dla amerykańskiego i światowego społeczeństwa.

Lista książek: James Clear

26,17 zł 25,90 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna

Atomic Habits wer. angielska - James Clear | mała okładka

Atomic Habits wer. angielska

James Clear

8.4 / 10 (80 ocen)

94,81 zł 55,28 zł - najniższa cena 96,99 zł - cena detaliczna