Jan Borysewicz

Jan Borysewicz urodził się 17 kwietnia 1955 roku we Wrocławiu. To polski wokalista, kompozytor, wirtuoz gitary, a także multiinstrumentalista. Borysewicz jest także autorem tekstów piosenek. To lider i współzałożyciel zespołu Lady Pank, a także autor solowego projektu Jjan Bo. Borysewicz z zawodu jest muzykiem i kompozytorem, który miał okazję współpracować z takimi twórcami, jak Izabela Trojanowska, Rafał Brzozowski, Paweł Kukiz, Piotr Cugowski czy Piotr Fronczewski.

Jan Borysewicz- muzyk i współtwórca autoryzowanej biografii


Borysewicz we współpracy z Marcinem Prokopem wydał swoją biografię pod tytułem „Jan Borysewicz. Mniej obcy”. To książka, która ukazała się 28 września 2022 roku. Jest to pierwsza autoryzowana biografia Jana Borysewicza - legendy polskiej sceny muzycznej i założyciela zespołu Lady Pank.

Jan Borysewicz i jego Fundacja


Borysewicz przez lata swojej kariery zawodowej współpracował z takimi wydawnictwami, jak Polmark Sony Music Entertainment, Poland Universal, MusicPolska czy agencją artystyczną MTJ. Ponadto, zawodowo Borysewicz związany był także z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Muzyk miał okazję współpracować z takimi zespołami, jak Budka Suflera, Nurt czy Apokalipsa. Od wielu lat Jan Borysewicz jest twórcą warsztatów muzycznych przy fundacji Akademii Jana Borysewicza.

Lista książek: Jan Borysewicz

35,98 zł 35,98 zł - najniższa cena 56,99 zł - cena detaliczna