Jarosław Sokołowski "Masa"

pseudonim Masa, były przestępca, jeden z najbardziej wpływowych gangsterów tzw. grupy pruszkowskiej, od 2000 r. świadek koronny. W latach 90. blisko związany z jednym z pruszkowskich bossów Andrzejem K. Pershingiem. Skłócony z większością szefów mafii. Dzięki jego zeznaniom udało się pogrążyć „Pruszków”. Do niedawna felietonista „Focusa Śledczego”.

Lista książek

Masa o bossach polskiej mafii - Artur Górski | mała okładka
-37 %

Masa o bossach polskiej mafii

Artur Górski

Kim byli ludzie, którzy rządzili jedną z największych struktur przestępczych w tej części Europy?
Pershing, Barabasz, Rympałek – te gangsterskie pseudonimy budziły strach w Polsce lat 90 i do dziś owiane są legendą. Poznaj kulisy kariery i tajemnice najbardziej znanych mafiozów i tych, którzy tworzyli grupę pruszkowską, ale nigdy nie wspięli się na jej szczyt. Skrytobójstwo, zamachy bombowe, uprowadzenia – to była ich codzienność.
Jakimi metodami utrzymywali się na mafijnym szczycie? Kto był ich sprzymierzeńcem, a kto zaciekłym wrogiem? I jak wygląda ich życie dzisiaj?

Więcej

35,00 zł

21,98 zł

Masa o porachunkach polskiej mafii - Artur Górski, Jarosław  Sokołowski  | mała okładka
-37 %

Masa o porachunkach polskiej mafii

Artur Górski, Jarosław Sokołowski

Szokująca opowieść o porachunkach mafijnych, egzekucjach i uprowadzeniach. Jak wyglądała brutalna machina gangsterskiej sprawiedliwości? Prawdziwe oblicze wojny pruszkowsko-wołomińskiej. Strzelanina w Alejach Jerozolimskich w 1996 roku, w najgorętszym okresie walki „pruszkowskich” z Wariatem. Porachunki z Cerberem, którego ładunek wybuchowy rozerwał na strzępy.

Więcej

35,00 zł

21,98 zł

Masa o pieniądzach polskiej mafii  - Artur Górski, Jarosław  Sokołowski  | mała okładka
-37 %

Masa o pieniądzach polskiej mafii

Artur Górski, Jarosław Sokołowski

Tony kokainy od kolumbijskich karteli płynące do Polski statkami handlowymi. Arcydzieła światowej sztuki w gangsterskich rezydencjach. Szalone moskiewskie bankiety z bossami rosyjskiej mafii, pięknymi kobietami i luksusowymi limuzynami. Wystawne przyjęcia, które nigdy się nie kończyły. I przekupny świat polityki, który od samego początku towarzyszył polskiej mafii.

Więcej

35,00 zł

21,98 zł

MASA o kobietach polskiej mafii  - Artur Górski | mała okładka
-37 %

MASA o kobietach polskiej mafii

Artur Górski

Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie!
Kim były matki, żony i kochanki polskich gangsterów?
Wstrząsająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? Poznaj Monikę Z, żonę Słowika, damę z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa. Agnieszka R., konkubina Świni.

Więcej

35,00 zł

21,98 zł

Masa o kobietach polskiej mafii

Sokołowski Jarosław, Górski Artur

Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie!

Kim były matki, żony i kochanki polskich gangsterów? Wstrząsająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła ministra Dębskiego? Poznaj Monikę Z, żonę Słowika, damę z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa. Agnieszka R., konkubina Świni. Git-falbana, czyli prawdziwa ko[...]

Więcej

34,90 zł

22,97 zł

Masa o kilerach polskiej mafii

Artur Górski, Jarosław Sokołowski

Kim byli zabójcy, którzy wykonywali wyroki śmierci na zlecenie bossów polskiego świata przestępczego? Czy rzeczywiście byli zimnymi profesjonalistami, dla których ludzkie życie nie miało żadnej wartości?

Więcej

35,00 zł

25,13 zł