Joanna Mokosa-Rykalska

Joanna Mokosa-Rykalska jest polską kierowniczką produkcji, producentką, byłą dziennikarką radiową, a także autorką bloga „Matka siedzi z tyłu”. Posiada wieloletnie doświadczenie filmowe oraz telewizyjne. Współpracowała przy tworzeniu takich tytułów jak „Malanowski & Partnerzy”, „Oko za oko”, czy też „Kobieta sukcesu”.

Joanna Mokosa-Rykalska i jej autorski zbiór opowiadań


To właśnie blog autorski stał się inspiracją dla Joanny Mokosa-Rykalskiej do wydania własnego zbioru opowiadań. Książka „Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte” opublikowana została w 2021 roku zyskując pozytywne opinie czytelników. Pozycja ta jest lekturą dla każdego, kto chce zwolnić, złapać oddech i po prostu dobrze się bawić.

Twórczość idealna dla każdego, kto chce odpuścić


Autorka tworzy niezwykle absurdalny i groteskowy świat, w którym główna bohaterka uzbrojona w niezwykłe narzędzie, jakim jest śmiech, stara się podołać przeciwnościom losu na nią czyhającym. Styl pisania Joanny Mokosa-Rykalskiej jest lekki i przyjemny, okraszony sarkazmem oraz sporą dawką humoru. To idealna książka dla każdego, kto chce się zrelaksować i po prostu odpuścić.

Lista książek: Joanna Mokosa-Rykalska

25,80 zł 25,80 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

23,11 zł 23,11 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna