Jordan Paramor

Jordan Paramor to amerykańska pisarka, freelancerka i dziennikarka. Paramor swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1993 roku, od współpracy z dziennikami i czasopismami, publikując w nich swoje artykuły.

Jordan Paramor – poradnik na podstawie kultowego serialu telewizyjnegoTwórczość Literacka Jordan Paramor to debiutancki poradnik „Sex Education. Życiowy przewodnik po seksie”. To książka, która powstała na podstawie serialu Sex Education, emitowanego w amerykańskiej stacji telewizyjnej. Dzieło Jordan Paramor jest opisem trudów dojrzewania, pierwszych miłości i fascynacji erotycznych młodych Amerykanów.

Obraz społeczeństwa młodych Amerykanów


Paramor to autorka poradników, w których przedstawione zostały metody radzenia sobie z kompleksami, emocjami, niepowodzeniami w życiu miłosnym, a także problemami z odnalezieniem swojej tożsamości seksualnej. To obraz współczesnej Ameryki z różnicami kulturowymi i walką z uprzedzeniami. Paramor tworzy poradniki, które opisują typowe problemy młodzieży, uczęszczającej do High School i Collegów.

Lista książek: Jordan Paramor

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna