Julita Bator

z wykształcenia germanistka (UJ). Zdecydowała się z całą rodziną na eksperyment żywieniowy i zrezygnowała z kupowania szkodliwie przetworzonej żywności. Pozbawiła potrawy dodatków chemicznych, a swoją rodzinę − przy tej okazji − wielu chorób i stresów.

Lista książek

Przepis na zdrowie - Julita Bator | mała okładka
-55 %

Przepis na zdrowie

Julita Bator

Autorka bestsellera „Zamień chemię na jedzenie” rozmawia z wybitnymi specjalistami, którzy udowadniają, że istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie. Książka zawiera konkretne porady, ciekawe ćwiczenia i praktyczne lifehacki.

Więcej

39,99 zł

17,99 zł

Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos - Julita Bator | mała okładka
-32 %

Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos

Julita Bator

Najbardziej energetyczna książka roku! Żyjesz w pośpiechu i chcesz solidnej porcji składników odżywczych? Szukasz zdrowej przekąski dla dziecka? Wybierasz się w góry i chcesz zabrać ze sobą zdrowy posiłek? Julita Bator prezentuje pierwszą książką o potrawach proteinowych.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę. - Julita Bator | mała okładka
-32 %

Młodziej, piękniej, zdrowiej.

Julita Bator

Julita Bator − autorka, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowym odżywianiu, tym razem pokazuje, jak zadbać o urodę. Daje wskazówki, jak zachować jędrną skórę, zdrowy wygląd i wydłużyć nasze życie.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Święta bez chemii

Julita Bator

Autorka bestsellerowej serii Zamień chemię na jedzenie radzi, jak sprawić, by nad stołem unosił się aromat rodzinnych, szczęśliwych i spokojnych świąt. Nie tylko w Boże Narodzenie.

Więcej

24,90 zł

11,21 zł

Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy - Julita Bator | mała okładka
-32 %

Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy

Julita Bator

Julita Bator zmieniła nawyki żywieniowe Polaków. Pokazała jak jeść bez chemii i nie zbankrutować. Teraz przedstawia książkę pełną prostych i praktycznych przepisów sprawdzonych na własnej rodzinie.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Zamień chemię na jedzenie - Julita Bator | mała okładka
-32 %

Zamień chemię na jedzenie

Julita Bator

Pierwsza książka o tym, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować.

Co to znaczy zdrowo się odżywiać? Zacznij od unikania chemicznych dodatków. Nie tylko nie są potrzebne, one szkodzą! Jednego czekoladowego batona można przegryźć bez obaw, ale rozmaite barwniki, słodziki, wzmacniacze smaku i aromaty zjedzone także w płatkach śniadaniowych, w domowej(!) zupie czy lodach sumują się. I rujnują twoje zdrowie.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł