June Pla

June Pla jest francuską ilustratorką, która urodziła się w Marsylii, w Bouches-du-Rhône. Ukończyła szkołę Emile Cohl w Lyonie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od zatrudnienia się w branży reklamowej. Obecnie pracuje jako ilustratorka i projektantka postaci w grach komputerowych. Prywatnie miłośniczka muzyki R’nB. W 2018 roku założyła konto na Instagramie, o nazwie Jouissance Club, na którym publikowała ilustracje dotyczące życia seksualnego. Rysunku te były początkowo tworzone dla partnera June Pla. Pomimo, że konto było wielokrotnie cenzurowane i blokowane przez tę platformę społecznościową, to odniosło ono ogromny sukces. Ilustracje June Pla stały się coraz bardziej rozpoznawalne. W 2021 roku konto ilustratorki było obserwowane przez ponad 800 000 tys. osób.

June Pla – „Klub rozkoszy. Kartografia przyjemności”


W 2015 roku June Pla, zdecydowała się na wydanie pierwszej książki. Publikacja pt. „Klub rozkoszy. Kartografia Przyjemności”, ukazała się w Polsce w 2022 roku. Książka June Pla stała się międzynarodową sensacją. Do tej pory przetłumaczona została na 16 języków. W samej Francji sprzedane zostało ponad pół miliona egzemplarzy książek. Publikacja uznawana jest za podręcznik edukacji seksualnej, który ma za zadanie promować osiąganie przyjemności. W poradniku zostało zawartych 1001 sposobów na proste i nieskrępowanie odczuwanie radości, w czasie stosunku seksualnego.

Przełamanie tematów tabu


Publikacja June Pla pt. „Klub rozkoszy. Kartografia przyjemności”, zawiera niepowtarzalne rysunki i ilustracje. Mają one za zadanie przedstawić czytelnikowi czytelną mapę ludzkich stref erogennych. W książce zawarte zostały również praktyczne wskazówki i porady, które z pewnością przydadzą się w sypialni. June Pla, jest autorką, która nie boi się tematów tabu. W sposób przystępny dla każdej osoby porusza wszelkiego rodzaju kwestie związane z życiem seksualnym. Pragnie obalić powielane od lat mity i stereotypy w tym zakresie.

Lista książek: June Pla

37,39 zł 38,49 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna