Karolina Pasternak

Karolina Pasternak jest polską dziennikarką filmową. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Karierę zawodową rozpoczynała w tygodniku „Przekrój”. Obecnie związana jest z redakcją gazety Newsweek Polska. Miała okazję przeprowadzać wywiady z największymi twórcami współczesnego kina, do których można zaliczyć Quentina Tarantino i Stevena Spielberga.

Karolina Pasternak – autorka biografii Agnieszki Holland


W 2022 roku wydana została pierwsza książka autorstwa Karoliny Pasternak pt. „Holland. Biografia od nowa”. Jest to kompleksowa opowieść o życiu wybitnej polskiej reżyserki. Czytelnik może poznać ciekawe szczegóły i fakty, dotyczące kariery Agnieszki Holland. W książce znajdują się również archiwalne zdjęcia, które przeniosą czytelnika do miejsc i czasów opisywanych w publikacji.

Tajemnice życia Agnieszki Holland


Karolina Pasternak przedstawia życie Agnieszki Holland, począwszy od jej dzieciństwa, które naznaczyła tragiczna śmierć ojca. Opisane zostały również początki kariery reżyserki w przemyśle filmowym i przeprowadzka do Paryża. W publikacji można znaleźć odpowiedź na pytania, dlaczego to właśnie tej utalentowanej reżyserce, udało się zrobić międzynarodową karierę.

Lista książek: Karolina Pasternak

35,99 zł 35,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna