Katarzyna Kalicińska

Katarzyna Kalicińska znana jest przede wszystkim jako producentka popularnego serialu „Życie nad rozlewiskiem”, którego autorką jest jej kuzynka Małgorzata Kalicińska. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną oraz odbyła staż dziennikarski w Ośrodku Szkolenia TVP. Już w trakcie studiów rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie uczestniczyła w realizacji wielu filmów dokumentalnych i reportaży. Współtworzyła również scenariusze do wielu programów o charakterze rozrywkowym i artystycznym.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci oraz aktywnie bierze udział w inicjatywach związanych z prawami kobiet, a także wspiera ich karierę w branży filmowej i telewizyjnej.

Lista książek

I ja ciebie też! - Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska | mała okładka
-41 %

I ja ciebie też!

Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska

W wigilijny poranek trzy przyjaciółki „od zawsze i na zawsze” spotykają się jak co roku na uroczystym śniadaniu. Laura – szefowa dużej stacji telewizyjnej, Agata – reżyserka największych widowisk rozrywkowych, i Wiktoria – właścicielka świetnie prosperującej agencji aktorskiej. Piękne, bogate, spełnione w miłości – czego można chcieć więcej? Może tylko tego, żeby to trwało wiecznie….

Ale los okazuje się [...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł

A miało być tak pięknie - Katarzyna Kalicińska;  Małgorzata Kalicińska | mała okładka
-34 %

A miało być tak pięknie!

Katarzyna Kalicińska; Małgorzata Kalicińska

Lata 90-te to pełen uroku czas, w którym poznajemy naszą bohaterkę Dominikę, dla przyjaciół Mikę. Młoda, pełna pasji dziewczyna jest zdeterminowana, aby spełniać swe marzenia. Jej świat jednak wywraca się do góry nogami, gdy wielka miłość dobiega końca.

Więcej

39,90 zł

26,15 zł

Abonent czasowo niedostępny czyli rozwód po polsku - Katarzyna Kalicińska | mała okładka
-41 %

Abonent czasowo niedostępny czyli rozwód po polsku

Katarzyna Kalicińska

Dalsze losy pełnej energii i optymizmu Dominiki, znanej z książki „A miało być tak pięknie!”.
Mika, lat trzydzieści z pewnym plusem, ma udane małżeństwo, dzieci, przyjaciół, piękny dom i firmę znakomicie prosperującą w telewizyjnym show-biznesie. Czuje się stuprocentowo spełnioną kobietą. Po wielu zawirowaniach nareszcie wie, że jest w najlepszym momencie swojego życia. A właściwie była – do dziś.
„Chcę się[...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł