Katarzyna Kolska

ukończyła filologię polską na UAM i teologię na Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu. Po studiach przez dwa lata pracowała w radiu, przez kolejne czternaście lat była dziennikarzem w poznańskim oddziale „Gazety Wyborczej" - zajmowała się problematyką społeczną i Kościołem. Od października 2008 pracuje w miesięczniku „W Drodze". Napisała wiele artykułów, felietonów, reportaży, minibiografii. Jest autorką książek na temat modlitwy: Modlitwa poranna i wieczorna oraz Modlitwy dla całej rodziny.

Lista książek

Moje dziecko gdzieś na mnie czeka

Katarzyna Kolska

Problem niepłodności dotyczy coraz większej liczby par. Adopcja jest jednym z rozwiązań wobec trudności z poczęciem dziecka. Moje dziecko gdzieś na mnie czeka to prawdziwe historie rodziców, którzy adoptowali dzieci, ale to także opowieści szczęśliwych dzieci, które znalazły nowy dom. Szczere, niezwykłe, a czasami bardzo dramatyczne relacje, w których nie pomija się trudności związanych z adopcją.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Moje dziecko gdzieś na mnie czeka Opowieści o adopcjach

Katarzyna Kolska

Rodzice adopcyjni mówią, że nie są heroiczni. Niczego nie żałują, choć nic – poza samą miłością – nie przyszło łatwo. Czytałam ich opowieści, zazdroszcząc odwagi, nagrodzonej głęboką więzią. Katarzyna Kolska czule i mądrze pisze o wszystkim, co niewyobrażalne, dotkliwe i piękne w spotkaniu z wybranym dzieckiem.
Paulina Wilk

Rzadko mi się zdarza przeczytać książkę jednym tchem. Tak się stało tym razem. Czyt[...]

Więcej

29,00 zł

24,01 zł