Katarzyna Nowak

Lista książek

Dzieci rewolucji przemysłowej - Katarzyna Nowak | mała okładka
-35 %

Dzieci rewolucji przemysłowej

Katarzyna Nowak

Świat, jaki znamy, wymyślili inżynierowie i naukowcy. Ale zbudowały go dzieci. Od Londynu, aż po pełną fabryk Łódź, maluchom odbierano dzieciństwo. Ich praca była tania, a śmierć – akceptowalna.

Więcej

44,90 zł

28,99 zł

Błogosławiony Jan Paweł II Wielka Księga Złotych Myśli

Katarzyna Nowakowska

"Wy macie przenieść ku przeszłości to całe olbrzymie doświadczenie dziejów, któremu na imię "Polska"... Tego trudu się nie lękajcie ". Pięknie wydana Wielka Księga Złotych Myśli zawiera wszelkie przesłania które Papież kierował do ludzi a przede wszystkim do młodzieży.

Więcej

29,90 zł

19,00 zł

Oblicza i konteksty tożsamości w literaturze niemieckojęzycznej XX i XXI wieku

Katarzyna Nowakowska

Zaprezentowane tu rozważania oparte zostały na wybranych dziełach autorów literatury niemieckojęzycznej XX i XXI wieku, którzy w swej działalności twórczej w pewnym zakresie lub z zasady, pośrednio lub bezpośrednio poruszają szeroko pojętą problematykę związaną z określeniem tożsamości jednostki lub grup w rozmaitych jej wymiarach. Ich największą troskę i zainteresowanie budzi kwestia, czy podczas prób samo[...]

Więcej

42,00 zł

Piękni ludzie

Katarzyna Nowak

„Piękni ludzie” to emocjonalna opowieść o ludziach, których jedni nazywają bohaterami, a inni wyzywają od najemników i posądzają bez mała o wywoływanie wojen dla przyjemności. O tych, którzy wysłani na misję stabilizacyjną na miejscu zobaczyli, że trafili na wojenny front. O tych, którzy podjęli rzuconą rękawicę, walczyli, przetrwali i wrócili, po czym zrozumieli, że dla nich wojna nigdy się nie skończy, a [...]

Więcej

29,00 zł

25,53 zł

Cuda Boże w moim życiu - Katarzyna Nowak | mała okładka
-38 %

Cuda Boże w moim życiu

Katarzyna Nowak

Jestem mamą dwójki dzieci, mam 44 lata, pracuję w firmie Amazon jako pracownik magazynu na stanowisku piker. „Cuda Boże w moim życiu” to moja pierwsza książka. Kolejną będzie tomik wierszy, których sporo już napisałam i w dalszym ciągu tworzę, gdy tylko przychodzi natchnienie. Pracuję też nad następną książką, która będzie miała tytuł „Bóg żyje, opoką moją jest”.

Więcej

24,00 zł

14,88 zł

Język polski 8 Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Szkoła podstawowa - Katarzyna Nowak | mała okładka
-17 %

Język polski 8 Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Szkoła podstawowa

Katarzyna Nowak

Książka pomaga uczniom przygotowującym się do egzaminu ósmoklasisty w powtórzeniu materiału oraz przećwiczeniu sprawdzanych na nim umiejętności. Zadania zostały opracowane na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej znajdujących się w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty składa się z:
10 zestawów z zadaniami różnych typów – zamkn[...]

Więcej

19,90 zł

16,53 zł