Katarzyna Węgrzyn

Katarzyna Węgrzyn od wielu lat pasjonuje się podróżowaniem. Swoje zamiłowanie do poznawania nowych miejsc odkryła, jeszcze będąc uczennicą szkoły podstawowej. Od czasów liceum Węgrzyn stara się odwiedzać nie tylko kraje poza granicami Europy, ale również poznawać nieodkryte do tej pory wsie i miasteczka w Polsce. Zainteresowaniem Węgrzyn są różnego typu zamki, twierdze, kopalnie złota, a także miejsc, gdzie można odkryć ślady historii. Podróże Węgrzyn to pasjonująca wycieczka w nieznane zakątki Polski.

Katarzyna Węgrzyn i jej przewodniki podróżnicze


Relacje z podróży Katarzyny Węgrzyn znajdują się na prowadzonym przez nią blogu. Udziela się ona również w mediach społecznościowych, gdzie przekazuje odbiorcom wiedzę na temat atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia, znajdujących się nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Węgrzyn pozwala czytelnikom jej bloga odkrywać na nowo Polskę i motywuje ich do odwiedzania, nawet dalekich zakątków. W dorobku literackim Katarzyny Węgrzyn znajdują się dwie pozycje beletrystyczne. To bogato ilustrowane przewodniki - Gdzie w Polsce do miasta i ‘Gdzie w Polsce na weekend”. Stanowią one opis miejsc, które warto odwiedzić, bez potrzeby przekraczanie granic Polski.

Ciekawe miejsca do odwiedzenia w Polsce wraz z trasami dojazdu


Twórczość Węgrzyn została doceniona przez osoby, które pasjonują się podróżowaniem. Blog prowadzony przez Katarzynę Węgrzyn cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników, poszukujących ciekawych miejsc do odwiedzenia na weekend bądź też urlop. Przewodniki podróżnicze Węgrzyn to kompendium pomysłów i ciekawostek, dotyczących atrakcji, znajdujących się w każdym województwie w Polsce. Warto wspomnieć, że Węgrzyn współpracuje z ilustratorami, a także kartografami, dzięki którym umieszcza ona w swoich przewodnikach pogrupowane mapy i opracowane trasy dojazdu, uwzględniając miejsca, gdzie można podróżować z psem, wózkiem dziecięcym bądź też osobą niepełnosprawną.

Lista książek: Katarzyna Węgrzyn

37,39 zł 37,39 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna

26,99 zł 9,00 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna

33,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna