Keri Smith

Lista książek

Bałagan. Przewodnik po wypadkach i błędach - Keri Smith | mała okładka
-50 %

Bałagan

Keri Smith

„BAŁAGAN” to po „Zniszcz Ten Dziennik” i „To nie książce” kolejne wyjątkowe dzieło autorstwa KERI SMITH. W tej książce będziesz przekraczać kolejne granice. Jak to jest świadomie i celowo wytrącić się ze stanu stagnacji i bezpiecznej równowagi i postąpić wbrew zasadom, których uczono cię od wczesnego dzieciństwa?

Więcej

29,99 zł

14,99 zł

Zniszcz ten dziennik wszędzie -  Keri Smith | mała okładka
-38 %

Zniszcz ten dziennik wszędzie

Keri Smith

Wyczekiwana przez wszystkich miłośników twórczości Keri Smith kolejna część kultowego bestsellera „Zniszcz ten dziennik”! Tym razem dziennik można tworzyć wszędzie.

Więcej

14,99 zł

9,34 zł

To nie książka

Keri Smith

Keri Smith przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika, zatem wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.

Więcej

29,99 zł

17,33 zł

Zniszcz ten dziennik  - Keri Smith | mała okładka
-44 %

Zniszcz ten dziennik

Keri Smith

Wykorzystując pomysłowo, lecz osobliwie zilustrowane szablony, uznana artystka Keri Smith zachęca do dokonywania aktów destrukcji i eksperymentów w dzienniku, aby rozbudzić prawdziwy proces tworzenia.
Ideą dziennika jest jego kreatywne „zniszczenie”, „pobrudzenie”, „postarzenie” poprzez dowolną, bardzo osobistą, czasem abstrakcyjną, ale zawsze twórczą interpretację zadań zaproponowanych na jego stronach.

Więcej

29,99 zł

16,87 zł

Łowca Skarbów - Keri Smith | mała okładka
-44 %

Łowca Skarbów

Keri Smith

Nowe dzieło Keri Smith, bezpośrednio nawiązujące do jej kultowej książki „Zniszcz ten dziennik”. Dołącz do krainy wyobraźni, w której każdy zwykły przedmiot stanie się wyjątkowy ubarwiając twoje codzienne życie. Przenieś się w inny wymiar postrzegania świata! Zostań łowcą skarbów!

Więcej

29,99 zł

16,87 zł

Nie otwieraj tego pudła 4 Bestsellery Keri Smith: Zniszcz ten dziennik, To Nie Książka, Bałagan, Łowca Skarbów

Keri Smith

"NIE OTWIERAJ TEGO PUDŁA!" to nowy pakiet 4 bestsellerowych książek Keri Smith - "Zniszcz ten dziennik", "To nie książka", "Bałagan" oraz “Łowca Skarbów” w wersji DELUXE zaprojektowany przez samą Keri Smith. To limitowana edycja w wyjątkowym opakowaniu.

NIE OTWIERAJ TEGO PUDŁA !
RYZYKUJESZ PODJĘCIEM NIETYPOWYCH DZIAŁAŃ TAKICH JAK:
DESTRUKCJA KSIĄŻEK,
NIESPODZIEWANE PRZYGODY,
ZBIERANIE PORZUCONYCH PRZEDMIO[...]

Więcej

69,00 zł

39,51 zł

Zniszcz ten dziennik czerwony Edycja rozszerzona - Keri Smith | mała okładka
-44 %

Zniszcz ten dziennik czerwony Edycja rozszerzona

Keri Smith

Wyjątkowa, limitowana edycja kultowego bestsellera ZNISZCZ TEN DZIENNIK!

Teraz w unikalnej, czerwonej okładce! Zawiera list z przesłaniem od KERI SMITH do polskich miłośników kreatywności. To wyjątkowa edycja dla wiernych fanów dziennika oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z kreatywną destrukcją.

ZNISZCZ TEN DZIENNIK i wypróbuj nowatorskie sposoby tworzenia!

To książka inna niż wszystkie, kt[...]

Więcej

29,99 zł

16,87 zł

Zniszcz ten dziennik Nowy - Keri Smith | mała okładka
-44 %

Zniszcz ten dziennik Nowy

Keri Smith

Czy zniszczyłeś już swój dziennik? Niszczysz tylko okazjonalnie? A może jeszcze nigdy tego nie próbowałeś? W każdym przypadku przed tobą całkiem nowe, niezwykłe doświadczenie! Nadchodzi rewolucja! Nadchodzi nowy rozdział w historii kreatywnej destrukcji! Nadchodzi NOWY ZNISZCZ TEN DZIENNIK!

NOWY ZNISZCZ TEN DZIENNIK to specjalny prezent na 10-lecie kultowego międzynarodowego bestsellera autorstwa kanadyjsk[...]

Więcej

34,99 zł

19,67 zł

Fantastyczny Świat

Keri Smith

JAKI BYŁBY ŚWIAT, W KTÓRYM MOŻESZ ZAMIESZKAĆ?
Czy marzysz czasem, żeby uciec daleko stąd? Mieć swoje własne bezpieczne terytorium poza rzeczywistością? Żyć w otoczeniu, w którym wszystko będzie dokładnie takie, jak wymyślisz? Stwórz własny FANTASTYCZNY ŚWIAT… i przenieś się do krainy swojej wyobraźni!
KERI SMITH, w książce nawiązującej do kultowego „Zniszcz ten dziennik”, pokaże ci jak wykreować swój idea[...]

Więcej

34,99 zł

19,84 zł