Kiara Ulli

Kiara Ulli od wczesnej młodości interesowała się sprawami społecznymi, a także zagadnieniami psychologicznymi. W trakcie swojej kariery zawodowej Kiara Ulli miała okazję współpracować z wieloma osobami ze świata show biznesu, a także mass mediów. Doświadczenia wyniesione z tego okresu miały ogromny wpływ na jej dalszą twórczość literacką i zainteresowania.

Kiara Ulli – historie kobiet w przemocowych związkach


Twórczość Kiary Ulli rozpoczęła się od podcastów, w których porusza ona tematykę bogatych i wpływowych mężczyzn, katujących swoje żony, a także związków toksycznych i tych uznawanych za przemocowe. Ulli jest współautorką książki „Sypiając z prezesem. Prawdziwe historie kobiet w przemocowych związkach”. Książka powstała we współpracy z Joanną Racewicz.

Tematy tabu


W książce wydanej przez Kiarę Ulli i Joannę Racewicz poruszane są tematy tabu, dotyczące przemocy w bardzo bogatych, a jednocześnie wpływowych rodzinach. Kiara Ulli posługuje się pseudonimem, ponieważ pragnie zachować swoją anonimowość ze względów bezpieczeństwa. Twórczość Ulli i Racewicz została pozytywnie oceniona przez feministki i psycholożki, zajmujące się zagadnieniem przemocy wobec kobiet w XXI wieku.

Lista książek: Kiara Ulli

34,95 zł 35,29 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna

Sypiając z prezesem WIELKIE LITERY - Joanna Racewicz, Kiara Ulli | mała okładka

Sypiając z prezesem WIELKIE LITERY

Joanna Racewicz, Kiara Ulli

59,90 zł 37,44 zł - najniższa cena 59,90 zł - cena detaliczna