Kinga Burzyńska

Absolwentka teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, od dziesięciu lat związana z telewizją TVN. Prezenterka i reporterka „Dzień Dobry TVN”, autorka i prowadząca program „Szkoła filmowa” w TVN Fabuła. Autorka serii książek o tym samym tytule.

Lista książek

Szkoła filmowa II - Kinga Burzyńska | mała okładka
-20 %

Szkoła filmowa II

Kinga Burzyńska

Kontynuacja opublikowanej w 2017 roku Szkoły filmowej. W pasjonujących rozmowach najwybitniejsi polscy aktorzy i aktorki opowiadają dziennikarce TVN Kindze Burzyńskiej o początkach swojej kariery.Ich wspomnienia i anegdoty składają się na wielogłosową opowieść o trudnym i fascynującym aktorskim rzemiośle, o jego codzienności i jego magii.

Więcej

59,99 zł

48,29 zł

Szkoła filmowa - Kinga Burzyńska | mała okładka
-19 %

Szkoła filmowa

Kinga Burzyńska

"Szkoła filmowa" to zapis pasjonujących wywiadów, przeprowadzonych przez Kingę Burzyńską z najwybitniejszymi polskimi aktorkami i aktorami różnych pokoleń, m. in. Anną Dymną, Agatą Kuleszą, Andrzejem Grabowskim, Maciejem Stuhrem, Tomaszem Kotem. Artyści opowiadają o początkach swojej kariery: egzaminach do szkoły aktorskiej, scenicznymi filmowym debiucie, metodach pracy, a także o drodze, jaką przeszli od t[...]

Więcej

44,99 zł

36,23 zł