Larry Sloman

Larry Sloman urodził się w 1950 roku żydowskiej rodzinie pochodzącej z Queens w Nowym Jorku. Największy rozgłos przyniosła mu współpraca z Howardem Sternem przy dwóch najlepiej sprzedających się książkach radiowych. Pojawia się w powieściach Kinky Friedmana, a także spisał relacje z trasy Boba Dylana. Inne kolaboracje Slomana to Mysterious Stranger , z magikiem Davidem Blaine i Scar Tissue , autobiografią wokalisty Red Hot Chili Peppers, Anthony'ego Kiedisa. Od 1985 roku przez kilka lat Sloman pełnił funkcję redaktora naczelnego magazynu National Lampoon .

Lista książek

Tyson Żelazna ambicja

Tyson Mike, Sloman Larry

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!
„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział, kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat, za sobą rozboje, włamania i kradzieże. Gdyby nie on, podzieliłby los kolegów z Brooklynu, którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.
Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał[...]

Więcej

49,99 zł

36,79 zł

Mike Tyson. Moja prawda - Mike Tyson , Larry Sloman | mała okładka
-32 %

Mike Tyson. Moja prawda

Mike Tyson , Larry Sloman

Niewinny, oskarżony o gwałt i skazany na 3 lata więzienia. Tam czytał Hrabiego Monte Christo i przygotowywał się do zemsty. Był tak wściekły, że nie pamięta, w jaki sposób odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha.

Więcej

49,90 zł

33,71 zł