Leszek Śledziński

Leszek (Lech) Śledziński (ur. 17 marca 1987 roku), znany też jako Leszek Prawie.PRO, to pochodzący z Warszawy prezenter radiowy, producent dźwięku oraz pasjonat roweru. Zaczynał swoją przygodę z radiem jako nastolatek. Od 2002 roku pracował w gliwickim Radiu CCM – początkowo jako realizator, producent a następnie prezenter. W 2004 został autorem i producentem radiowej audycji „Boska Dwudziestka”. Rok później pracował już w Radiu Vanessa jako prezenter i producent dźwięku. W latach 2006 – 2007 był producentem anteny w RMF FM w Krakowie. Następnie zaczął pracę dla Radia Złote Przeboje jako koordynator emisji programu, producent dźwięku i prezenter.


Leszek Śledziński – autor ksiązki, która odmieniła życie wielu osóbLeszek Śledziński debiutował jako pisarz w 2022. Jego pierwszą książką ukazała się 12 października tego roku pt. „Prawie Pro. Wygraj siebie”. Opublikowana została przez wydawnictwo Znak Horyzont. Publikacja ta to swego rodzaju poradnik, który ma za zadanie pomóc innym pokonać własne słabości.

Rowerowy pasjonatLeszek Śledziński od 2006 roku realizuje dla spółki Internet Group, radiowy projekt „OnAir”. Prowadzi także swój własny kanał w serwisie Youtube o nazwie Leszek ONAir!. Jego pasją jest jazda rowerem. Od 2009 rozwija portal jednoślad.pl. Po dziesięciu latach otworzył sklep dla kolarzy „Prawie.PRO”, dzięki którem może połączyć pracę zarobkową ze swoją sportową pasją.

Lista książek: Leszek Śledziński

9,00 zł 29,25 zł (-69%) - najniższa cena 64,99 zł (-86%) - cena detaliczna