Łukasz Durajski

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellowńskim w Krakowie. Kształcił się również na Uniwersytecie Campus Bio-Medico w Rzymie. Specjalizuje się w pediatrii. Właściciel DrDurajski Clinic w Warszawie. Autor licznych publikacji naukowych oraz książki "Co na to lekarz?"

Lista książek

Co na to lekarz? Mity przenoszone drogą szeptaną - Łukasz Durajski | mała okładka
-46 %

Co na to lekarz? Mity przenoszone drogą szeptaną

Łukasz Durajski

Niewiedza bywa zabójcza. Zwłaszcza w momencie, kiedy swoje zdrowie zawierzamy wyłącznie informacjom znalezionym online. Jesteśmy skłonni ufać niesprawdzonym metodom, byle uniknąć wizyty u specjalisty. Najnowsze badania potwierdzają, że większość Polaków (niemal 90%) informacje na temat zdrowia czerpie z internetu. Lekarz Łukasz Durajski bierze na warsztat najczęściej powtarzane i niebezpieczne mity medyczne[...]

Więcej

44,90 zł

24,21 zł

Zdrowie twojego dziecka

Łukasz Durajski

Zdrowie twojego dziecka to publikacja napisana przez lekarza pediatrę dla rodziców, w której omówiono ważne zagadnienia związane z szeroko pojętym zdrowiem małych pacjentów. Rodzice znajdą tu odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań. Od początku do końca napisana została z myślą o rodzicach i ich pociechach.
Ogromnym walorem tej książki jest nie tylko przystępny język i wybór poruszanych zagadnień, ale prz[...]

Więcej

10,25 zł