Magdalena Pieczonka

Magda Pieczonka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych makijażystek w Polsce. Jej talentowi zaufały m.in. takie gwiazdy jak Natalia Siwiec, Maffashion, Szroeder, Sonia i Maja Bohosiewicz, Sandra Kubicka czy Sylwia Grzeszczak.
Urodziła się w Cieszynie, lecz od najmłodszych lat interesowała się makija żem. Obecnie pracuje przy wielu produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych. Udziela się jako ekspert w dziedzinie makijażu m.in w "Pytaniu na śniadanie", produkcji TVP2. Pracowała również przy wielu produkcjach telewizyjnych np."X-factor", "Mam talent" oraz produkcjach estradowych.

Z myślą o swoich obserwatorkach stworzyła kanał na YouTubie, na którym dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami, publikując wskazówki dzięki którym każda kobieta może wykonać idealny makijaż. Stworzyła również autorską serię produktów do makijażu, które zaspokajają nawet wymagających.

Lista książek

Twój make-up z gwiazdami - Magdalena Pieczonka | mała okładka
-34 %

Twój make-up z gwiazdami

Magdalena Pieczonka

Sekrety makijażu Magdy Pieczonki!
Cześć! Nazywam się Magda Pieczonka. Jestem makijażystką. Tak najczęściej witam się z widzami na moim kanale YouTube, gdzie od lat regularnie publikuję tutoriale makijażowe z udziałem gwiazd i modelek, oraz na warsztatach makijażu, które prowadzę w Polsce i za granicą. Może znamy się właśnie stąd, a może spotykamy się po raz pierwszy. Być może na co dzień także jesteś makija[...]

Więcej

59,00 zł

38,84 zł