Mahurin Shelby

Bestsellerowa autorka fantasy, która wychowała się na małej farmie w rolniczej Indianie. Od dziecka miała bardzo bujną wyobraźnię. Zamieniała patyki w magiczne różdżki, a krowy w smoki. Dotąd zaskakuje i zachwyca swoich czytelników. Obecnie mieszka w pobliżu farmy z dzieciństwa. Debiutowała książką „Gołąb i wąż”.

Lista książek

Gołąb i wąż - Mahurin Shelby | mała okładka
-45 %

Gołąb i wąż

Mahurin Shelby

„Genialny debiut, pełen wszystkiego, co kocham: z nietuzinkową bohaterką z krwi i kości, pokręconym i śmiercionośnym systemem magii oraz płomiennym romansem, który sprawiał, że zarywałam noce, czytając kolejne strony. Gołąb i wąż to absolutna perełka wśród książek”.
Sarah J. Maas

Louise uciekła przed dwoma laty z sabatu, wyrzekając się magii i swoich mocy. Plan był prosty: schronić się w Cesarine i żyć z t[...]

Więcej

39,90 zł

21,95 zł

Nowość
Krew i miód - Shelby Mahurin | mała okładka
-33 %

Krew i miód

Shelby Mahurin

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas!

Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches, Lou, Reid, Coco i Ansel uciekają przed sabatem, królestwem oraz Kościołem. Są teraz zbiegami, którzy nie maj[...]

Więcej

39,90 zł

26,61 zł