Malwina Faliszewska

Marzena Faliszewska to certyfikowana trenerka i coach Instytutu Gallupa, a także certyfikowany coach i CF. W 2018 roku Marzena Faliszewska wystąpiła na TEDx Warsaw Woman, gdzie prowadziła 3 zajęcia na temat rozwoju kariery. W wystąpieniu pod tytułem „How one grapefruit can influence your career path?” Feliszewska przedstawia etapy rozwoju kariery zawodowej. Marzena Faliszewska prowadzi prelekcje. W pogadankach motywacyjnych wykorzystuje ona obserwacje i doświadczenia wyniesione z pracy w korporacji.

Malwina Faliszewska – aktywista na rzecz kobiet pracujących zawodowo


W dorobku literackim Marzeny Faliszewskiej znajduje się książka dotycząca metod tworzenia własnej kariery zawodowej, zgodnie z obranym kierunkiem. To bestseller, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu czytelników. Pozycja pod tytułem ‘Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą” stanowi kompendium praktycznych wskazówek, które można wykorzystać praktycznie od zaraz. Pozycja beletrystyczna Marzeny Faliszewskiej to także zbiór doświadczeń i historii kobiet biznesu, mogących być wartościową inspiracją dla przedstawicielek płci żeńskiej, które pragną zrobić karierę i osiągnąć wyższy status materialny.

Rozwój i awans zawodowy kobiet- artykuły i pogadanki motywacyjne


Misją Marzeny Faliszewskiej jest wspieranie kobiet w rozwoju i kariery zawodowej. Faliszewska współpracuje z organizacjami zajmującymi się promocją kobiet w biznesie. W trakcie prowadzonych wykładów i prelekcji Faliszewska przekonuje kobiety do wykorzystania swojego potencjału, a także kreowania swojego wizerunku w taki sposób, aby osiągać sukces zawodowy. Faliszewska jako osoba związana z Instytutem Gallupa, stworzyła podział na talenty pracownicze. Według twórcy tego Instytutu to piramida złożona z 10 typów osobowości z podziałem na słabe i mocne strony.

Lista książek: Malwina Faliszewska

22,50 zł 5,00 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

Sięgaj po więcej I rób karierę w zgodzie ze sobą - Malwina Faliszewska | mała okładka
-27 %

Sięgaj po więcej I rób karierę w zgodzie ze sobą

Malwina Faliszewska

7.0 / 10 (2 oceny)

32,78 zł 32,78 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna