Marc Elsberg

Pisarz urodzony w 1967 Wiedniu. Marc Elsberg to pseudniom artystyczny Marcusa Rafelsbergera. Współpracował z austriacką gazetą Der Standard. Debiutował w 2004 r. wydając książkę Das Prinzip Terz.

Lista książek

Zero

Marc Elsberg

Czy zdajesz sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie czyha w sieci? Czy jesteś odpowiedzialnym i świadomym użytkownikiem Internetu?

Oto jest, najnowsza powieść Marca Elsberga, autora bestsellerowego „Blackoutu”!

Więcej

44,99 zł

30,00 zł

Chciwość - Marc Elsberg  | mała okładka
-25 %

Chciwość

Marc Elsberg

Ponura wizja przyszłości z książek Marca Elsberga już się dzieje.

Więcej

49,99 zł

37,38 zł

Helisa

Marc Elsberg

Helisa to trzecia z opowieści, która naświetla wyzwania, z którymi mierzy się współczesna cywilizacja. Maniakalne dążenie do doskonałości, wydajności i wytrzymałości dominują rzeczywistość.

Więcej

44,99 zł

33,63 zł

Blackout

Marc Elsberg

Thriller naukowy „Blackout” (i powieść sensacyjna w jednym) realistycznie przedstawia prawdziwie czarny scenariusz wydarzeń, których prawdopodobieństwo jest tym większe, im bardziej nasze codzienne życie uzależnione jest od elektroniki. Dopóki jest prąd, jesteś bezpieczny...

Więcej

44,99 zł

27,81 zł

Blackout - Marc Elsberg | mała okładka
-25 %

Blackout

Marc Elsberg

Pewnego zimowego dnia w całej Europie następuje przerwa w dostawie prądu – pełne zaciemnienie. Włoski informatyk i były haker Piero Manzano podejrzewa, że może to być zmasowany elektroniczny atak terrorystyczny. Próbując ostrzec władze, sam zostaje uznany za podejrzanego. W próbie rozwiązania zagadki stara się mu pomóc dziennikarka Lauren Shannon.
Im bliżej będą prawdy o przyczynie zaistniałej sytuacji, tym[...]

Więcej

49,99 zł

37,38 zł