Marcin Prokop

Marcin Prokop

Jeśli zapytacie na ulicy o najbardziej rozpoznawalnego, a przy tym lubianego konferansjera i prezentera, najczęściej pada odpowiedź: Marcin Prokop. Ile w tym zasługi jego “wysokości” (206 cm wzrostu), a ile osobowości - nie będziemy bawić się w statystyki. Jedno jest pewne – Marcina Prokopa nie da się nie zauważyć ani z racji pierwszego ani drugiego przymiotu.

Książki Macrcina Prokopa, dzięki którym można go poznać


Nie każdy wie, że ten pan, który nie tak dawno przekroczył magiczną czterdziestkę i aktywnie udziela się w życiu medialnym jest specjalistą od marketingu bankowości elektronicznej i w dodatku pisze książki. Po części sam, po części ze swoim przyjacielem, również znaną osobowością telewizyjną - Szymonem Hołownią. O życiu prywatnym Marcina Prokopa wiemy tyle, ile sam powie, a nie jest w tej kwestii wylewny. Więcej zdradzają książki Marcina Prokopa, przy czym więcej w nich przemyśleń i rozważań dotyczących tematów ogólnoludzkich, niż osobistych. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru ten znany prezenter, dziennikarz, pisarz, w książeczkach dla dzieci (dedykowanym córce Zosi) opisuje swoje dzieciństwo w PRL- owskiej rzeczywistości, by w kolejnych publikacjach zdradzić kilka tajemnic z życia prywatnego czy zawodowego, przytoczyć zabawne anegdotki i podzielić się życiowymi mądrościami.

Marcin Prokop książki - co warto przeczytać?


Może zacznijmy od książki „Jego wysokość Longin” i „Longin. Tu byłem”, by poznać „podwórko”, które go ukształtowało... A może od razu przejdźmy do literatury, w której poznajemy Marcina Prokopa jako myśliciela i wspaniałego dyskutanta w starciu ze swoim przyjacielem, któym jest równie utalentowany i elokwentny Szymon Hołownia... Sięgnijmy zatem po „Bóg, kasa i rock’n’roll’”, „Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci”, czy Wszystko w porządku. Układamy sobie życie”. Marcin Prokop w roli “wróżbity”? „Prokop prawdę ci powie” - czy o wróżby tu chodzi? Przekonajcie się sami, a na dokładkę „Chłopaki chojraki” - niesamowite biografie zwykłych - niezwykłych, które przedstawi nikt inny, jak zwykły - niezwykły Marcin Prokop. Zapraszamy do ciekawej lektury.

Lista książek: Marcin Prokop

44,99 zł

27,89 zł

Chłopaki chojraki - Marcin Prokop  | mała okładka
-32 %

Chłopaki chojraki

Marcin Prokop

7.8 / 10 (47 ocen)

32,90 zł

22,37 zł

34,90 zł

23,73 zł

29,90 zł

20,33 zł

29,90 zł

13,46 zł

Longin. Tu byłem - Marcin Prokop | mała okładka

Longin. Tu byłem

Marcin Prokop

7.4 / 10 (141 ocen)

29,90 zł

20,33 zł

29,90 zł

20,33 zł

19,90 zł

13,53 zł

32,90 zł

22,37 zł

39,90 zł

23,53 zł