Marek Sekielski

Marek Sekielski urodził się w 1978 roku. To brat Tomasza Sekielskiego, jednego z najwybitniejszych współczesnych, polskich dziennikarzy. Sekielski jest polskim producentem telewizyjnym. Zajmuje się produkcją filmów dokumentalnych. Marek Sekielski był uczestnikiem jednego z wywiadów, opublikowanych na kanale „Piąte - Nie zabijaj”, autorstwa Justyny Mazur.

Marek Sekielski – autor filmów dokumentalnych o kontrowersyjnej tematyce


Twórczość dokumentalna Marka Sekielskiego przede wszystkim porusza tematy trudne, kontrowersyjne, nierzadko wstrząsające opinią publiczną. Sekielski stara się dotrzeć do osób będących ofiarami księży pedofilów, jak również tych, które tworzą margines społeczny. Jego filmy dokumentalne „Tylko nie mów nikomu” czy „Zabawa w chowanego”, zyskały ogromne uznanie środowiska filmowego i widzów.

Marek i Tomasz Sekielscy- wstrząsające filmy dokumentalne o ofiarach księży pedofilów


Marek Sekielski wraz z bratem Tomaszem, tworzą filmy dokumentalne, które poruszają temat wykorzystywania seksualnego dzieci przez kleryków. Rolą tych przekazów medialnych jest wywołanie ogólnokrajowej dyskusji na temat skandalicznych zachowań księży i braku możliwości ukarania ich za dokonywane czyny przestępcze. Sekielski prowadzi także swój kanał na YouTubie, na którym opowiada o walce z swoim uzależnieniem od narkotyków i napojów alkoholowych.

Lista książek: Marek Sekielski

39,90 zł

28,23 zł