Marta Radomska

Polska pisarka i filolog polski. Miłość do zwierząt jest całym jej życiem. Do jej dorobku zaliczyć można: Tego kwiatu jest pół światu oraz O jeden diament za daleko. Powieści charakteryzuje humor oraz lekka ironia.

Lista książek

O jeden diament za daleko - Marta Radomska | mała okładka
-28 %

O jeden diament za daleko

Marta Radomska

Diament, miłość i ślub. Każda kobieta powinna być zadowolona z takiego zestawu. Jednak nie przyszła panna młoda.
Maja ma zostać świadkową na ślubie. Jej ukochany brat się żeni! Pannę młodą jednak zżerają nerwy do granic możliwości. Pragnie by wszystko poszło zgodnie z planem i było dopracowane w każdym szczególe. Wywołuje to wiele sprzeczek pomiędzy kobietami.

Więcej

36,90 zł

26,39 zł

Maraton do szczęścia - Marta Radomska | mała okładka
-28 %

Maraton do szczęścia

Marta Radomska

Co mają wspólnego rybki akwariowe, niesforny, gustujący w pożeraniu ubrań amstaff, tajemniczy dręczyciel i pocięte opony? Tu nie ma mowy o przypadku!
Aleksandrze przyjdzie stawić czoła niecodziennym sytuacjom, które sprawią, że zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach codzienność zacznie przypominać kryminalny film z romansem w tle. Choć już wielokrotnie zawiodła się na związkach, lekceważy ostrzeżenia Da[...]

Więcej

34,90 zł

24,96 zł

Sprintem do marzeń - Marta Radomska | mała okładka
-28 %

Sprintem do marzeń

Marta Radomska

Co zrobisz, gdy atrakcyjna sąsiadka zacznie flirtować z Twoim narzeczonym?
Ola szykuje się do startu w maratonie, jednak błogi odpoczynek po treningach zakłóca jej niekończący się remont w mieszkaniu piętro wyżej. Właśnie wprowadziła się do niego długonoga biegaczka, która nigdy nie miewa zadyszki, a w biegach długodystansowych jest równie dobra jak w podrywaniu nowych sąsiadów.
Ola i jej przyjaciółka Beatk[...]

Więcej

34,90 zł

24,96 zł

Biegiem po miłość - Marta Radomska | mała okładka
-39 %

Biegiem po miłość

Marta Radomska

Zazdrosny narzeczony, wtrącająca się do wszystkiego mama i interweniująca policja? Nie tak miał wyglądać ślub idealny!
Przygotowania do wesela Oli i Łukasza są już na ostatniej prostej. Fryzura, makijaż, sukienka – wszystko gotowe. Tylko jakim cudem w pudełku z butami zamiast ślicznych szpilek znalazły się białe adidasy i karteczka „Ucieknij ze mną”?
Gdy Łukasz zacznie wątpić w wierność Oli, ceremonia zawi[...]

Więcej

34,90 zł

21,26 zł

Tego kwiatu jest pół światu - Marta Radomska | mała okładka
-30 %

Tego kwiatu jest pół światu

Marta Radomska

Zaczytaj się w nowej serii komedii obyczajowych Marty Radomskiej!
Majka ma jedną wadę, która znacząco wpływa na jej życie uczuciowe: nie potrafi podrywać facetów. A nie ma nic gorszego niż bierne czekanie na pierwszy krok z ich strony. Większość z nich sprawia wrażenie, jakby przyszli na świat z pieczątką: „Niezdatny dla Mai Kostrzewskiej”. Niezdatny, bo zajęty, bo zdradza, bo kłamie, bo liczba wytatuowany[...]

Więcej

36,90 zł

25,83 zł