Matt Little

Matt Little jest znanym i profesjonalnym trenerem tenisa. Uznawany jest za najlepszego specjalistę w branży. Od ponad 12 lat współpracuje z brytyjskim tenisistą Andym Murrayem, który został dwukrotnym mistrzem olimpijskim, zwycięzcą US Open i Wimbledonu. Matt Little wyznaje restrykcyjny etos pracy. Postanowił wykorzystać zdobyte doświadczenie zawodowe we współpracy z najlepszymi sportowcami na świecie i przełożyć je na codzienne życie.

Matt Little – Metoda żółwia


W 2022 roku wydana została pierwsza książka Matta Little pt. „Metoda żółwia. Jak zbudować trwałe fundamenty swojego sukcesu?”. Autor posiłkuje się znaną bajką dla dzieci o żółwiu i zającu. Za jej pomocą pokazuje czytelnikowi, że odpowiednie cechy i spryt, pozwolą na osiągnięcie sukcesu. Według Matta Little nadmierny pośpiech i skłonność do ryzyka nie zaprowadzą danej osoby do wybranego celu. Książka ta nauczy czytelnika, jak rozwijać w sobie wytrwałość, umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.

Sposób na osiągnięcie sukcesu


Publikacja o tytule „Metoda żółwia. Jak zbudować trwałe fundamenty swojego sukcesu?” jest praktycznym poradnikiem, zawierającym opis ćwiczeń i kompleksowych strategii rozwojowych. Jest to sposób na osiągnięcie niezwykłych rezultatów, które zaczną procentować w codziennym życiu. Metoda stworzona przez Matta Little pomoże każdej osobie w rozwijaniu naturalnych umiejętności i talentów, odkrywaniu coraz to nowych inspiracji i radzeniu sobie z nadmierną presją oraz sytuacjami stresującymi.

Lista książek: Matt Little

20,99 zł 32,70 zł (-35%) - najniższa cena 46,99 zł (-55%) - cena detaliczna