Meg Mason

Meg Mason urodziła się w Nowej Zelandii. Z zawodu jest dziennikarką, która pierwsze kroki stawiała w londyńskiej gazecie „The Times”. Współpracowała również z takimi magazynami, jak: „Vogue”, „ELLE”, „GQ” czy „The New Yorker”. W 2021 roku opublikowała swoją drugą książkę pt. „Smutek i rozkosz”. Ta poczytna powieść została przetłumaczona na język polski. Na podstawie książki powstaje film.

Meg Mason – autorka książki „Smutek i rozkosz”


Książka Meg Mason pt. „Smutek i rozkosz” opowiada historię Marthy, która nie może odnaleźć się we współczesnym świecie. Rodzina i znajomi głównej bohaterki nie potrafią udzielić jej pomocy i nieustannie radzą Marthcie, aby „wzięła się w garść”. Akcja powieści toczy się w Londynie i Oksfordzie. Meg Mason porusza bardzo ważny temat wykluczenia osób z problemami psychicznymi, które pomimo chęci nie mogą funkcjonować tak, jak osoby zdrowe. Główna bohaterka nie jest w stanie zmusić się do podjęcia działań, bez profesjonalnej pomocy

Książka o problemach współczesnego świata


Meg Mason w publikacji pt. „Smutek i rozkosz” przedstawia bohaterkę, z którą każda osoba może się identyfikować. Jest to osoba zagubiona, której prawidłowa diagnoza lekarska pomaga zacząć wszystko od nowa. Opowieść Meg Mason pozwala uwierzyć, że na nic w życiu nie jest za późno i zawsze można dać sobie szansę na całkiem nowe otwarcie. Autorka nie boi się tematów tabu i przekazuje czytelnikowi poważne sprawy w niezwykle przystępny sposób.

Lista książek: Meg Mason

Smutek i rozkosz
 - Mason Meg | mała okładka
-40 %

Smutek i rozkosz

Meg Mason

7.1 / 10 (583 ocen)

29,99 zł 25,00 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna