Michał Koterski

Michał Koterski to polski aktor, prezenter telewizyjny, pisarz i satyryk. Znany jest również pod pseudonimem Misiek. Urodził się 29 grudnia 1979 roku w Krakowie. Jest synem Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej. Aktor uczęszczał do XXI LO w Łodzi. Studiował scenopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej. Od 2018 roku związany jest z teatrem Palladium.

Michał Koterski – aktorska kariera


Michał Koterski to świetny aktor, który wystąpił w wielu produkcjach filmowych. Debiutował na wielkim ekranie w 1999 roku, zagrał w filmie Marka Koterskiego „Ajlawju”. W 2022 roku wcielił się w rolę tytułowego bohatera Edwarda Gierka w filmie „Gierek”. Aktor wystąpił również w licznych spektaklach, serialach telewizyjnych i kampaniach reklamowych.

Michał Koterski - debiut literacki


W 2023 roku z Beatą Nowicką wydał autobiografię pt. "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”. Opublikowana została ona przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Autor w książce tej opowiedział między innymi o swoim uzależnieniu od papierosów, alkoholu i narkotyków, z którymi poradził sobie dzięki nawróceniu, Biblii i codziennej modlitwie do Boga.

Lista książek: Michał Koterski

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna