Michał Kuźmiński

Michał Kuźmiński jest dziennikarzem oraz redaktorem „Tygodnika Powszechnego” gdzie zajmuje się głównie problematyką społeczną oraz wpływem technologii na ludzi.

Wraz z Małgorzatą Fugiel Kuźmińską prowadzi blog o kulturze popularnej oraz stronę internetową poświęconą architekturze romańskiej.

Jest autorem książki „Nauka w kuchni.Przełomowe historie sztuki kulinarnej” oraz współautorem takich tytułów jak „Mara”, „Opowiem Ci o zbrodni” czy „Pionek”

Lista książek

Mara - Kuźmińska Małgorzata, Kuźmiński Michał | mała okładka
-39 %

Mara

Kuźmińska Małgorzata, Kuźmiński Michał

Zatuszowane zabójstwo. Wyparta przeszłość. I szkielet pod twoim domem.
Dąbrowa Tarnowska. Przed wojną połowę jej mieszkańców stanowili Żydzi. To tu, do pustego rodzinnego domu wraca dziennikarz po przejściach Sebastian Strzygoń, szukając równowagi. Ale nic z tego – w sadzie jego dziadków budowlańcy odkopują szkielet.
Czy, jak podejrzewa doktor Anna Serafin, są to kości ofiary Judenjagd – polowania na ukrywa[...]

Więcej

39,90 zł

24,28 zł

Nauka w kuchni. Przełomowe historie sztuki kulinar

Michał Kuźmiński

Kuchnia dla głodnych wiedzy
Czy zastanawiałeś się, kiedy ludzie zaczęli gotować albo jak przyrządzali jedzenie neandertalczycy? Michał Kuźmiński prowadzi nas przez fascynujące tajniki jedzenia i gotowania od czasów prehistorycznych po najdalszą przyszłość.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Pionek - Małgorzata Kuźmińska, Michał Kuźmiński | mała okładka
-39 %

Pionek

Małgorzata Kuźmińska, Michał Kuźmiński

Policja stwierdza, że zwłoki znalezione w gliwickim parku Chrobrego należą do Michaliny S., dwudziestojednoletniej studentki Politechniki Śląskiej. Ofierze zadano liczne ciosy nożem.

Więcej

35,00 zł

21,29 zł