Mikołaj Sokół

Mikołaj Sokół urodził się 22 kwietnia 1979 roku w Warszawie. Polski dziennikarz i komentator sportowy. Pasjonat Formuły 1, który od najmłodszych lat interesował się tym sportem. Autor strony internetowej Sokole Oko, której tematyka osnuta jest wokół Formuły 1. Współpracował z takimi gazetami, jak „Rzeczpospolita” czy „Auto Moto Technik”. Od 2006 roku komentuje wyścigi Formuły 1. Mikołaj Sokół w latach 2008-2011 był redaktorem naczelnym portalu Pit Stop.

Mikołaj Sokół – autor książek o Formule 1


W 2008 roku ukazała się pierwsza książka Mikołaja Sokoła napisana wraz z Cezarym Gutowskim. Publikacja pt. „Robert Kubica – moja pasja” została poświęcona jedynemu Polakowi, który miał okazję uczestniczyć w wyścigach Formuły 1. W książce przedstawiona została historia kariery Roberta Kubicy, która doprowadziła go do startów w Grand Prix. Jest to opowieść o determinacji, umiejętności podejmowania niełatwych decyzji i największych sukcesach, jakie Robert Kubica osiągnął w swojej karierze. Do książki dołączona jest płyta DVD, zawierająca materiał o sportowych wyczynach Roberta Kubicy.

Ciekawostki ze świata Formuły 1


W 2022 roku wydana została najnowsza publikacja Mikołaja Sokoła pt. „Szybko, szybciej, najszybciej. Formuła 1 Sokolim Okiem”. Jest to historia tego wyjątkowego sportu, widziana oczami autora, który od lat pasjonuje się światem Grand Prix. Mikołaj Sokół dzieli się czytelnikiem wrażeniami, których miał okazję doświadczyć w czasie oglądania prawie 200 wyścigów Formuły 1. Jest to publikacja pełna ciekawostek i nieznanych faktów, które zaskoczą nawet największych fanów tego sportu. Mikołaj Sokół opisuje najważniejsze i najbardziej przełomowe momenty w historii Formuły 1, które na zawsze zapisały się w jego pamięci. Publikacja została wzbogacona prywatnymi zdjęciami autora, które wykonane były w czasie wyścigów Formuły 1.

Lista książek: Mikołaj Sokół

49,39 zł 47,68 zł - najniższa cena 79,99 zł - cena detaliczna

59,51 zł 59,51 zł - najniższa cena 69,00 zł - cena detaliczna

Canonico Antologia - Mikołaj Sokołowski | mała okładka

Canonico Antologia

Mikołaj Sokołowski

35,00 zł 35,00 zł - najniższa cena 35,00 zł - cena detaliczna