Nesibe Özdemir

Nesibe Özdemir to znana niemiecka psycholożka i psychoterapeutka. W latach 2009-2012 studiowała na kierunku psychologia i uzyskała tytuł licencjata. W 2012 rozpoczęła studia magisterskie i ukończyła je w 2014 roku. W 2019 roku uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu psychoterapeuty psychologicznego. Udziela się w mediach społecznościowych, między innymi ma konto na Instagramie. Można ją tam odnaleźć jako @psychologin_nesibe. Znana jest również dzięki swojemu słynnemu podcastowi.

Nesibe Özdemir – znana psychoterapeutka z Niemiec


W 2022 roku została wyróżniona stypendium Ambasadora Komunikacji Naukowej Niemieckiego Towarzystwa Psychologicznego. W Niemczech od kilku lat prowadzi swój prywatny gabinet psychoterapii w Bad Harzburg. Zyskała duże grono stałych klientów.

Książkowy debiut pisarki


Napisała książkę pt. "Kogo widzisz w lustrze? Jak się uwolnić od krzywdzących przekonań”. Jest to jej debiut literacki. Publikacja została wydana w 2023 roku przez Wydawnictwo Otwarte. W książce autorka opowiada o tym, jak pomaga pacjentom zmierzyć się z negatywnymi przekonaniami na ich własny temat.

Lista książek: Nesibe Özdemir

34,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna