Olivia Rayne

Olivia Rayne jest amerykańską pisarką. Obecnie mieszka na południowym wybrzeżu wraz z partnerem i ukochanym kotem. Olivia Rayne pracuje dla międzynarodowej agencji marketingowej. Na co dzień angażuje się w akcje, które mają na celu wsparcie kobiet w potrzebie.

Olivia Rayne – twórczość inspirowana własnymi doświadczeniami


Pierwsza i jak dotąd jedyna książka Oliwii Rayne pt. „Moja matka psychopatka. Dorastanie w cieniu potwora”, została wydana w 2021 roku. Od razu doczekała się ona tłumaczenia na język polski. Jest w niej opisana prawdziwa historia dzieciństwa autorki, która wychowywana była przez matkę ze skłonnościami psychopatycznymi. Dorosła już Oliwia Rayne, postanowiła podzielić się swoimi wstrząsającymi doświadczeniami z szerszym gronem odbiorców.

Liczne nagrody i wyróżnienia


Oliwia Rayne przyznaje, że wydanie tej książki miało na celu pogodzenie się z przeszłością. Autorka chce podkreślić, że nieszczęśliwe dzieciństwo, które było pełne bólu, nie definiuje przyszłości osoby z tego rodzaju doświadczeniami. W wydanej publikacji, Oliwia Rayne pokazuje w niezwykle obrazowy sposób codzienność dziecka, które musi się mierzyć z psychopatycznym rodzicem. Pisarka chce w ten sposób, pomóc innym osobom w podobnych sytuacjach, zmierzyć się z przeszłością i żyć bez lęku.

Lista książek: Olivia Rayne

19,35 zł 15,00 zł - najniższa cena 42,99 zł - cena detaliczna