Paulina Jurga

Paulina Jurga jest autorką powieści dedykowanych kobietom, które spotkały się z bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem czytelniczek. Książki pisarki można zaliczyć do kategorii literatury obyczajowej i romansów. Nie brakuje w nich również wątków sensacyjnych, które sprawiają, że czytelnik nie może oderwać się od lektury.

Paulina Jurga – cykl „Rosyjska mafia”


Pisarka wydała poczytną serię pt. „Rosyjska mafia”, na którą składają się trzy powieści, takie jak „Matrioszka”, „Marionetka” i „Matnia”. Bohaterką książek jest Marta Małecka, która musi odnaleźć się w brutalnym i bezwzględnym świecie rosyjskiej mafii. W powieściach z tego cyklu, przedstawiona została również piękna i namiętna historia miłosna głównej bohaterki i jej ochroniarza Nikołaja.

Autorka opowiadań


Paulina Jurga jest również współautorką publikacji pt. „Niegrzeczne Last Minute”. Jest to zbiór opowiadań, których fabuła związana jest z wakacjami, latem i dalekimi wyprawami. Przedstawione zostały w nich ekscytujące i zaskakujące przygody, które mogą przydarzyć się na zagranicznych wakacjach last minute.

Lista książek: Paulina Jurga

Tylko na znak.com.pl

44,99 zł

33,74 zł

Matrioszka - Paulina Jurga | mała okładka
-28 %

Matrioszka

Paulina Jurga

8.1 / 10 (624 ocen)

39,99 zł

28,79 zł

Marionetka - Paulina Jurga | mała okładka
-28 %

Marionetka

Paulina Jurga

8.1 / 10 (357 ocen)

39,99 zł

28,79 zł

Matnia - Paulina Jurga | mała okładka

Matnia

Paulina Jurga

8.4 / 10 (262 ocen)

39,99 zł

28,79 zł