Piotr Borlik

Urodził się w 1986 roku w Bydgoszczy. Po uzyskaniu tytułu inżyniera na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym rozpoczął pracę w fabryce firmy Sharp. Polski pisarz i redaktor, autor powieści grozy. Debiutował opowiadaniem „Matko moja!”, nagrodzonego tytułem Opowiadania Miesiąca w czasopiśmie „Chimera”. Prywatnie jest mistrzem Holandii oraz zajął trzecie miejsce w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych.

Lista książek

Nowość
Materiał ludzki  - Piotr Borlik  | mała okładka
-37 %

Materiał ludzki

Piotr Borlik

Jest to kolejna część cyklu kryminalnego z Agatą Stec.

Więcej

39,99 zł

25,04 zł

Teatr Lalek - Piotr Borlik | mała okładka
-27 %

Teatr Lalek

Piotr Borlik

Życie Konrada Małeckiego, psychologa prowadzącego prywatny gabinet, przewraca się do góry nogami, gdy odwiedza go prokurator z niepokojącą informacją o śmierci trzech pacjentek terapeuty. Kolejne osoby z jego otoczenia giną w makabrycznych okolicznościach, w każdym przypadku zaaranżowanych na samobójstwo, dokładnie dziesiątego dnia następujących po sobie miesięcy. W spokojne życie psychologa wdzierają się ż[...]

Więcej

29,90 zł

21,84 zł

Boska proporcja - Piotr Borlik | mała okładka
-37 %

Boska proporcja

Piotr Borlik

Matka to skarb, a miejsce skarbu jest głęboko pod ziemią.
W zamkniętej dla zwiedzających palmiarni parku Oliwskiego zostają znalezione zaaranżowane, w sposób równie makabryczny jak piękny, zwłoki dziewczyny. Człowiek odpowiedzialny za remont obiektu znika, a na miejscu zbrodni jako jeden z pierwszych pojawia się Robert Mazur - zabójca po wyroku będący pod stałą kontrolą terapeuty.
Sprawę bada komisarz gdańs[...]

Więcej

39,99 zł

25,04 zł