Regina Brett

amerykańska dziennikarka i autorka ponad 2000 felietonów. Pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane w największej gazecie w Ohio - "The Plain Dealer" otrzymała wiele prestiżowych nagród. Była również dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera z dziedziny reportażu. Dużą sławę przyniosły jej bestsellery - "Jesteś Cudem" oraz "Bóg nigdy nie mruga", które nadal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie.

Lista książek

Nowość
Rok pełen inspiracji - Brett Regina | mała okładka
-28 %

Rok pełen inspiracji

Brett Regina

Od wielkiego sukcesu zbioru felietonów Bóg nigdy nie mruga książki Reginy Brett cieszą się w Polsce niesłabnącym uznaniem. Pełne ciepła, rozbudzające nadzieję i dostarczające wielu wzruszeń lekcje amerykańskiej pisarki i dziennikarki stają się dla rzesz jej czytelników cenną podporą w życiu i drogowskazem na jego krętych drogach.

Tym razem Regina Brett przygotowała wyjątkową pozycję: starannie opracowany [...]

Więcej

39,99 zł

28,93 zł

Trudna miłość Mama i ja - Regina Brett | mała okładka
-28 %

Trudna miłość Mama i ja

Regina Brett


Wzruszająca opowieść Reginy Brett o miłości do swojej mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Przejmujące wspomnienia pisarki z dzieciństwa, ale i z dorosłości, kiedy podjęła próbę prawdziwego poznania i pokochania chorej na alzheimera matki.

W mocnych, a zarazem uzdrawiających słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko. Sięga zarówno do pięknych, jak i trudnych chwil, kreśląc [...]

Więcej

39,99 zł

28,93 zł

Twój Dziennik

Regina Brett

Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz z myślami Reginy na każdy dzień i nową lekcją na każdy miesiąc.

Więcej

34,99 zł

24,91 zł

Bóg zawsze znajdzie Ci pracę - Regina Brett | mała okładka
-28 %

Bóg zawsze znajdzie Ci pracę

Regina Brett

Dla tych, którzy są bezrobotni, wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji albo czują się nieszczęśliwi w życiu zawodowym. Dla tych, którzy zeszli z obranej niegdyś drogi, chwilowo albo bezpowrotnie. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową i chcą się dowiedzieć, jak zapisać tę czystą kartę. Dla tych, którzy przeszli na emeryturę albo nie mogą już dłużej pracować, a pragną wieść pełniejsze życie.
Dla tych, którzy kochają swoją pracę tak bardzo, że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.

Więcej

34,99 zł

25,31 zł

Jesteś cudem - Regina Brett | mała okładka
-28 %

Jesteś cudem

Regina Brett

Nowa książka autorki bestsellera "Bóg nigdy nie mruga".
Regina Brett, doświadczona przez los dziennikarka, wie, że szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji, które najczęściej wcale nie są tak trudne, na jakie wyglądają. Każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie.

Więcej

34,99 zł

25,31 zł

Bóg nigdy nie mruga - Regina Brett | mała okładka
-28 %

Bóg nigdy nie mruga

Regina Brett

Pięćdziesiąt felietonów Reginy Brett przeczytali i pokochali czytelnicy na całym świecie. Snując opowieść o własnych przeżyciach, autorka przeplata je z doświadczeniami osób, jakie miała okazję spotkać na swojej drodze.

Więcej

31,99 zł

23,15 zł

Nowość
Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół - Regina Brett | mała okładka
-28 %

Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie...

Regina Brett

Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.

No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.

Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.

Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potraf[...]

Więcej

34,99 zł

25,31 zł

Mów własnym głosem 50 lekcji jak głosić swoją prawdę - Regina Brett | mała okładka
-28 %

Mów własnym głosem 50 lekcji jak głosić swoją prawdę

Regina Brett

Odkryj swoją prawdę, wytrwale za nią podążaj i nie wahaj się nią dzielić – oto przesłanie nowej książki Reginy Brett.

Mów własnym głosem to 50 porywających lekcji o tym, jaką siłę mają słowa – nie milczenie; o tym, że nawet jeśli trudno zmierzyć się z prawdą, to tylko w ten sposób staniemy się wolni. Jak ćwiczyć się w odwadze? Jak stawiać czoła codzienności wbrew naszym obawom i lękom? I wreszcie – jak prz[...]

Więcej

36,99 zł

26,76 zł