Richard Hammond

prezenter i dziennikarz motoryzacyjny, od 2002 roku prowadzi wraz z Jeremym Clarksonem i Jamesem Mayem program Top Gear w BBC. Jest również gospodarzem programu Brainiac, w którym przeprowadza niekonwencjonalne eksperymenty naukowe. Mieszka w Gloucestershire z żoną Mindy i dwoma córkami, Izzy i Willow, a także z czterema końmi, pięcioma psami, trzema kotami, kaczką, kilkoma motocyklami, bardzo starym traktorem i ogromną kolekcją samochodów.

Lista książek

Rok ekstremalnych przygód

Richard Hammond

Kto pierwszy dotrze na biegun północny: Clarkson i May w supernowoczesnym wozie terenowym czy Hammond powożący psim zaprzęgiem?
Czy zdezelowany opel kadett to dobry samochód na wyprawę po bezdrożach Botswany?
Czy da się przepłynąć Kanał La Manche własnoręcznie skonstruowaną amfibią?

Więcej

14,90 zł

6,71 zł

Jak zostać arktycznym ninja

Richard Hammond

Książka o kulisach spektakularnych wypraw ekipy Top Gear, pokazująca to, czego nie mogliście zobaczyć w telewizji. Lektura dla każdego, kto lubi ekstremalne doznania. Świetna opowieść przygodowo-podróżnicza, która przy okazji odsłania kulisy powstania kilku z najsłynniejszych odcinków programu Top Gear.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Na krawędzi

Richard Hammond

Richard Hammond, jedna z gwiazd Top Gear, opowiada o uzależnieniu od adrenaliny, biciu rekordu prędkości i wypadku, w którym omal nie stracił życia. 20 września 2006 roku podczas kręcenia jednego z odcinków Top Gear Hammond próbował pobić rekord prędkości lądowej Wielkiej Brytanii.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

W drodze

Richard Hammond

Zielone lata Richarda Hammonda – gwiazdy kultowego programu „Top Gear”.
Angielski magazyn „Heat” nazwał Richarda Hammonda „dziwną gwiazdą, w której można się zakochać”. Trafił w sedno. Członek kultowej ekipy programu „Top Gear” swoje urocze szaleństwo i skłonność do karkołomnych przygód opisuje w tej książce. Z typowym dla siebie poczuciem humoru opowiada, jak uzależniony od adrenaliny kroczył drogą zbuntow[...]

Więcej

39,90 zł

27,76 zł