Ryszard Sadaj

Lista książek

Ławka pod kasztanem

Ryszard Sadaj

II nagroda ex aequo drugiej edycji konkursu prozatorskiego wydawnictwa ZNAK
Powieść Ryszarda Sadaja to zabawna, zaskakująca, pełna kostycznego humoru historia chłopca pozbawionego władzy w nogach, który rekompensuje sobie kalectwo, zyskując coraz większą

Więcej

24,00 zł

16,32 zł

Bar na końcu światła

Ryszard Sadaj

Wielowątkowa powieść R. Sadaja o polskiej codzienności, walce szarego człowieka z korupcją i politycznymi układami, o mafijnych porachunkach z żydowskim złotem w tle.
Zdystansowana, trzeźwa, miejscami bardzo gorzka ocena współczesnych Polaków.

Więcej

29,90 zł

O kaczce która chciała dostać się do encyklopedii

Ryszard Sadaj

Posłuchajcie, pewna kaczka… Może powiecie, że miała czubek z kokardą i kupowała ser u fryzjera? Otóż nie – ta kaczka chciała koniecznie znaleźć się w prawdziwej encyklopedii. Tak to sobie wzięła do serca, że poświęciła pół życia, by dokonać wielkich czynów. Martwiły się inne kaczki, oj, martwiły. Ale na koniec… Zresztą przeczytajcie sami.

Więcej

11,90 zł

W puszczy nad rzeką Marongo - Ryszard Sadaj | mała okładka
-34 %

W puszczy nad rzeką Marongo

Ryszard Sadaj

W puszczy nad rzeką Marongo codziennie dzieje się coś niezwykłego. Profesor Mrówka Ludojad pracuje nad kolejnym wynalazkiem, Buka zyskuje sławę, Bokochodek tka przepiękne pajęczyny i marzy o obiadach przy królewskim stole.W popłoch wprowadza zwierzęta pojawienie się Dwugłowego Tygrysa, a kiedy puszczę zalewa woda, król Lew Wielki grozi sprawcy tego nieszczęścia śmiercią…

Więcej

14,90 zł

9,90 zł

Terapia Pauliny P.

Ryszard Sadaj

Czy Sadaj jest kobietą, czy mężczyzną? Prawdopodobnie jest połączeniem. Dobrze. Bo wyszła z tego bardzo dowcipna, dobrze napisana, lekka i trochę romantyczna książka, w której nie ma ani słowa o klimakterium. A gdyby Sadaj był jednopłciowy, to znaczy męski, na pewno by sobie nie odpuścił.
RR, Gazeta Wyborcza

Więcej

19,90 zł

12,54 zł