Sam Horn

Sam Horn, specjalistka z zakresu komunikacji i autorka wielu bestsellerowych książek. Jej misją jest pomoc ludziom w stworzeniu wysokiej jakości życia poprzez wyrażania własnych myśli. Realizuje ośmioetapowy proces INTRIGUE, który uczy, w jaki sposób przekształcić nudne i przeładowane treścią wystąpienia w spójną, przekonującą i skuteczną komunikacją dwustronną.

Lista książek

TONGUE FU! Sztuka walki językiem o rozwiązywaniu konfliktów słownych

Sam Horn

Sztuka walki językiem, praktyczna i łatwa w lekturze książka, porusza bardzo poważny i trudny temat dotyczący kontaktów międzyludzkich. Zawarte w niej rady uczą, jak się dogadywać i poprawić kontakty dosłownie z każdym i dosłownie wszędzie. Świat byłby spokojniejszy i więcej byłoby w nim harmonii, gdybyśmy wszyscy stosowali zaprezentowane tu zasady.

Więcej

39,00 zł

23,40 zł

Intryguj Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów - Sam Horn | mała okładka
-40 %

Intryguj Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów

Sam Horn

Jak dotrzeć do ludzi, na których ci zależy?
Żyjemy w czasach nadmiaru informacji i ludzie nie poświęcają im już głębszej uwagi. Jeżeli chcesz dotrzeć do kogoś ze swoim przekazem, musisz przygotować interesującą treść, która ZAINTRYGUJE twojego rozmówcę – nieważne, czy chodzi o bliską ci osobę, czy też o potencjalnego partnera biznesowego.
Ludzie nie chcą dziś kolejnych informacji – chcą być zaintrygowani. P[...]

Więcej

34,90 zł

20,94 zł