Sandra Dieckmann

Sandra Dieckmann urodziła się w północnej części Niemiec, a po 20 latach wyemigrowała do UK, gdzie obecnie mieszka w Peak District. Od czasów dzieciństwa Sandra Dieckmann interesowała się ilustracjami, grafiką, a także rysunkiem. To właśnie wtedy zaczęła ona interesować się sztukami plastycznymi. Po ukończeniu studiów Sandra Dieckmann rozpoczęła współpracę z wieloma wydawnictwami, jak również renomowanymi czasopismami.

Sandra Dieckmann– utalentowana ilustratorka i autorka książek niefabularnych


Dieckmann jest ilustratorką, autorką, a także inicjatorką wielu prac plastycznych. Do najbardziej znanych zaliczane są m.in. bardzo skomplikowane projekty publikowane na pośrednictwem różnych mediów. To ilustratorka książek zrzeszona w Caroline Sheldon w agencji literackiej w Londynie w Wielkiej Brytanii. Jej literackim jest książka obrazkowa „Leaf”, opublikowana przez Flying Eye Books w 2017 roku. Warto także wspomnieć o nagrodzonej książce "The dog that ate the world." Dickman jest także autorką ilustratorką „Waiting for wolf” opublikowanej przez Hachette Childrens Books we wrześniu 2019 roku.

Sandra Dieckann- nagrody i wyróżnienia za książki niefabularne


Prace Dieckmann zostały wielokrotnie wyróżnione. Otrzymała ona nominację do nagrody Ezra Jack Keats Book Award 2019, jak również zdobyła nagrodę Teach Early Years w kategorii Picture Book. Ponadto, Sandra Dieckmann otrzymała nominację do Kate Greenway w 2020. Kolejne niefabularne książki Sandra Dieckmann „The Secret Forest”, jak również „Magiczne pióro”, ukazały się kolejno w 2021 i 2022. Już teraz otrzymały one miano wybitnych książek niefabularnych, nominowanych do kolejnych nagród i wyróżnień.

Lista książek: Sandra Dieckmann

49,90 zł

28,44 zł

Nowość

49,90 zł

28,44 zł

Tajemniczy las - Sandra Dieckmann | mała okładka
-38 %

Tajemniczy las

Sandra Dieckmann

8.0 / 10 (10 ocen)

39,99 zł

24,79 zł

44,90 zł

Wróć mój Wilku wróć! - Sandra Dieckmann | mała okładka

Wróć mój Wilku wróć!

Sandra Dieckmann

8.2 / 10 (61 ocen)

32,80 zł

32,80 zł

36,80 zł