Stefan Ahnhem

Stefan Ahnhem - szwedzki scenarzysta filmowy i telewizyjny. Od ponad dwóch dekad związany jest z branżą filmową. Jest odpowiedzialny za scenariusze do najpopularniejszych szwedzkich seriali kryminalnych. Jako pisarz zadebiutował książką pod tytułem "Ofiara bez twarzy", która z miejsca stała się bestsellerem w Szwecji. Jego kolejne książki również cieszą się niesłabnącą popularnością, co sprawia, że Stefan Ahnhem wymieniany jest jako jeden z najlepszych twórców skandynawskich.

Lista książek

Motyw X - Stefan Ahnhem | mała okładka
-37 %

Motyw X

Stefan Ahnhem

„Wciąga bardziej niż Jo Nesbo, ma w sobie więcej mroku niż Stieg Larsson” – Tony Parsons.
Ogarnięty obezwładniającym poczuciem winy Fabian Risk udaje się na zasłużony urlop, by zająć się rodziną, a szczególnie leżącą w śpiączce Matildą.
Tymczasem miasto pogrąża się w chaosie: zaczyna się od wyjątkowo brutalnego morderstwa małego chłopczyka z Syrii, później ginie pracownik supermarketu, a kolejne zbrodnie ws[...]

Więcej

39,90 zł

25,00 zł

Dziewiąty grób

Stefan Ahnhem

Zabiłbyś dla kogoś, kogo kochasz?
Szwedzki minister sprawiedliwości wychodzi z domu poselskiego po zażartej debacie. Wybiera boczne wyjście z budynku, żeby umknąć dziennikarzom, ale nigdy nie dociera do czekającego na niego samochodu. Zapadł się pod ziemię w samym centrum siedziby władz.
W tym samym czasie w Danii, w swoim domu w Kopenhadze zostaje brutalnie zamordowana żona pewnego celebryty. Dunja Hougaar[...]

Więcej

39,90 zł

19,95 zł

Ofiara bez twarzy

Stefan Ahnhem

W szkolnej pracowni stolarskiej zostają znalezione zwłoki brutalnie zamordowanego nauczyciela. Obok ciała leży stare zdjęcie klasowe z przekreśloną głową zabitego.
Fabian Risk – po wielu latach pracy w sztokholmskiej policji – wraz z rodziną przenosi się do rodzinnego Helsingborga. Ledwo wprowadza się do nowego domu, a już zostaje wezwany na miejsce zbrodni. Zabity nauczyciel to jego dawny kolega z klasy. S[...]

Więcej

39,90 zł

19,95 zł

Osiemnaście stopni poniżej zera - Stefan Ahnhem | mała okładka
-39 %

Osiemnaście stopni poniżej zera

Stefan Ahnhem

Po szalonym pościgu dwóch samochodów przez centrum Helsingborga jedno z aut wpada do basenu portowego. Wszystko wskazuje na wypadek, ale wkrótce się okazuje, że kierowca samochodu, znany przedsiębiorca w branży IT i twórca popularnej gry na telefon, był martwy już od wielu tygodni, a jego zwłoki zostały zamrożone.
Jest początek maja i od wydarzeń opisanych w Ofierze bez twarzy minęły prawie dwa lata. Od kil[...]

Więcej

39,90 zł

24,28 zł