Tomasz Nowak

Lista książek

Ojcowie i córki. Rozmowy o nieidealnej miłości - Tomasz Nowak, Magdalena Frączek | mała okładka
-32 %

Ojcowie i córki. Rozmowy o nieidealnej miłości

Tomasz Nowak, Magdalena Frączek

Znany dominikanin, przełożony o. Adama Szustka, o. Tomasz Nowak i wokalistka, Magda Frączek tworzą opowieść, którą powinien przeczytać każdy ojciec kochający swoją córkę i każda córka chcąca zrozumieć ojca.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Śmiałość w modlitwie

Tomasz Nowak

o, co możemy sobie zarzucić, to nieśmiałość w modlitwie. A przecież powinniśmy być odważni jak uczniowie Jezusa – chodzić po wodzie, docierać na krańce świata. Jak zapewnia o. Tomasz Nowak, modlitwa, życie duchowe, czy mistyka nie są niczym ekskluzywnym, tylko dla wybranych, ale są dostępne dla każdego. Prostota modlitwy i śmiałość to najlepsza ścieżka do Boga.
Myślę, że wielu z nas ma taki problem – modlim[...]

Więcej

26,00 zł

19,14 zł

Taniec narodowy w polskim kanonie kultury Źródła, geneza, przemiany

Tomasz Nowak

Z recenzji wydawniczych:
…to bardzo ważna pozycja w prężnie rozwijającej się dyscyplinie badań nad tańcem w Polsce. Jej ukazanie się z pewnością wypełni luki dotyczące istotnej gałęzi naszego dziedzictwa kulturowego, jaką są polskie tańce narodowe. Wartość tejże pracy jest tym większa, że autor (etnomuzykolog i antropolog tańca) konsekwentnie konstruuje ją na pograniczu choreologii i muzykologii, doskonale [...]

Więcej

59,90 zł

41,71 zł

Droga wodza Jak orzeł w kurniku

Tomasz Nowak

Orzeł w kurniku to ja sprzed lat. A może także ty? Może nim byłeś? Może jeszcze czasami bywasz? A może, co gorsza, nadal tkwisz w miejscu, które nie jest twoim naturalnym światem? W takim razie do ciebie to piszę. Może czas przejrzeć i zobaczyć, że jesteś bardziej lotny niż myślisz, a to, co cię gniecie i trzyma przy ziemi, jest fałszywym przekonaniem, które kiedyś nieświadomie kupiłeś.
Wstań z grzędy, wyjd[...]

Więcej

29,90 zł

16,50 zł

Pompejanka Odmień swoją codzienność dzięki nowennie pompejańskiej - Tomasz Nowak | mała okładka
-42 %

Pompejanka Odmień swoją codzienność dzięki nowennie pompejańskiej

Tomasz Nowak

Jeśli należysz do osób, które słyszały o Nowennie pompejańskiej, ale jeszcze jej nie odmawiały, najwyższa pora to zmienić.

Pompejanka jest zbiorem świadectw o cudach, nawróceniach i sytuacjach, które wydawały się nie mieć wyjścia, a dzięki interwencji Matki Bożej zamieniły się w błogosławieństwo.

Martwisz się o to, czy wytrwasz 54 dni? Bez obaw. Każda z przywołanych historii zainspiruje Cię do tego, aby c[...]

Więcej

19,90 zł

11,56 zł

Rzeczy, które robisz we Lwowie, będąc martwym - Tomasz Nowakowski | mała okładka
-48 %

Rzeczy, które robisz we Lwowie, będąc martwym

Tomasz Nowakowski

GDY GINIE POLAK NA UKRAINIE, KAŻDY SCENARIUSZ JEST PRAWDOPODOBNY…

W Olesku koło Lwowa, pod murami magnackiego zamku, dawnej siedziby Sobieskich, w tajemniczych okolicznościach ginie młody Polak. Jerzy Kawalec, nauczyciel z Radomia i przyjaciel rodziny zamordowanego, postanawia wyruszyć na Ukrainę, aby poprowadzić własne, prywatne śledztwo. Razem z kolegami – nietuzinkowym księdzem oraz znudzonym konsulem –[...]

Więcej

31,99 zł

16,56 zł