Toshikazu Kawaguchi

Toshikazu Kawaguchi urodził się 3 kwietnia 1971 roku w Osace w Japonii. Pisarz był producentem, reżyserem i scenarzystą grupy teatralnej „Sonic Snail”. Pracując jako dramaturg, autor stworzył liczne prace, jak „COUPLE”, „Sunset Song” i „Family Time”.

Toshikazu Kawaguchi– autor powieści na postawie sztuki teatralnej


Autor wnikliwie obserwuje współczesny świat, a swoje wnioski przedstawia, zarówno w powieści, jak i w sztuce- dramacie. Pisarz interesuje się gatunkiem science fiction i fantasy. „Zanim wystygnie kawa” to powieść tego autora, którą docenia wiele osób na całym świecie. Oryginalny tytuł książki to: „Before the Coffee Gets Cold”. Wydana została 17 listopada 2020 przez wydawnictwo Hanover Square Press. Powieść jest adaptacją teatralnej sztuki „1110 Productions”. Sztuka ta była wystawiana na festiwalach teatralnych, w formie dramatycznej. Na krajowym rynku dostępna jest w polskiej wersji językowej od 13 lipca 2022, wydana przez Grupę Wydawniczą Relacja.

Toshikazu Kawaguchi- inne publikacje japońskiego pisarza


Toshikazu Kwawguchi jest również autorem innych książek, takich jak między innymi „Tales from the Cafe”. Powieść została wydana w październiku 2021 roku przez wydawnictwo Hanover Square Press. Kolejną pozycją jest „Before Your Memory Fades”, opublikowana 15 listopada 2022 roku, czyli zaledwie rok później, również przez wydawnictwo Janover Square Press. Nowością na polskim rynku autorstwa tego pisarza jest „Zanim kawa ostygnie”. Powieść zdobyła główną nagrodę na 10. Festiwalu Dramatu Suginami.
Lista książek: Toshikazu Kawaguchi

Nowość

44,90 zł

25,59 zł

Zanim wystygnie kawa - Toshikazu Kawaguchi | mała okładka
-47 %

Zanim wystygnie kawa

Toshikazu Kawaguchi

6.9 / 10 (4347 ocen)

44,90 zł

24,01 zł

44,90 zł

25,59 zł