Wendy Syfret

Wendy Syfret jest redaktorką, pisarką i autorką książek. Piastuje stanowisko redaktor naczelnej RIISE. Pracowała również jako redaktor zarządzający VICE Asia, szef redakcji VICE Australia i zastępca redaktora Vice.com. Specjalistka w zakresie sztuki, mody i urody. Prowadzi wykłady i prelekcje dla wielu organizacji. W 2018 roku Wendy Syfret otrzymała nagrodę twórców treści na Mumbrella’s NeXt awards.

Wendy Syfret – autorka propagująca „pogodny nihilizm”


W 2022 roku ukazała się książka autorstwa Wendy Syfret pt. „Pogodni nihiliści. Jak przestać szukać we wszystkim sensu i wreszcie poczuć ulgę”. Publikacja określana jest mianem manifestu skierowanego przeciwko pogoni za sensem życia i jego nieustannym poszukiwaniem. Autorka podkreśla, że wiele osób całkowicie zbytecznie zadaje sobie takie pytania, jak: „kim jesteśmy?” czy „dokąd zmierzamy?”. Wendy Syfret uświadamia czytelnikom, że takie podejście mija się z celem i warto je zmienić, aby zacząć żyć w należyty sposób.

„Pogodni nihiliści. Jak przestać szukać we wszystkim sensu i wreszcie poczuć ulgę” – sposoby na spokojniejsze życie


Wendy Syfret pokazuje czytelnikowi brutalną i bezlitosną prawdę, zgodnie z którą człowiek nic nie znaczy we wszechświecie, a jego życie nie ma sensu. Zdaniem autorki pogodzenie się z tym smutnym faktem sprawi, że każda osoba zazna upragnionego spokoju. Wendy Syfret pragnie uświadomić każdej osobie, że takie podejście jest niezwykle oczyszczające i bez wątpienia pomoże znaleźć należyte ukojenie.

Lista książek: Wendy Syfret

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna